Циліндри KESO / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • Logo KESO
   

  Замкові циліндри KESO

   

  KESO 8000Ω² - це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання. Завдяки патенту, який діє до 2034 року та функціональному захисту конструкції, нова система KESO пропонує надзвичайно довгий захист ваших інвестицій. Піновий циліндр англійського типу, класу Extra High Security. Активний захист від копіювання Ω². Рухомі елементи в ключі і циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа.

  Купити
   
   
   

  Історія швейцарської компанії KESO (КЕЗО) почалася майже 50 років тому. Розвиток її був стрімким і успішним. Вже через 10 років після свого заснування компанія мала великі довгострокові контракти по всьому світу, зокрема з США, Німеччиною і Францією. Після того, як в 2005 році KESO об’єдналася з компанією ASSA, з’явився один з найбільших гравців на ринку замково-скобяних виробів – компанія ASSA-KESO. В даний час KESO – сучасна компанія що динамічно розвивається, має понад 330 патентів на розробки, покликані забезпечувати найвищий рівень безпеки та надійності замикаючих пристроїв.

  Циліндр KESO 8000Ω² в розрізі

  Циліндр KESO 8000Ω² в розрізі

   

  NEW

  Голова ключа - KEY CAP

  Пристрій KEY CAP від Італійської компанії DiSec, який об'єднує механічний і магнітний ключі в один девайс.

  Пластикова голова ключа для орігінальніх бланків ключів KESO. Надає можливість приєднати до себе магнітний ключ для протекторів Disec 4G. В результаті виходить єдиний ключ, який складається, і для броненакладки і для циліндра під нею. Пластикова голова перешкоджає примагніченню магнітного ключа до сторонніх предметів.

   
   
  KEY CAP KEY CAP
   

   
  KESO Швейцарія - Assa Abloy
   
   
   
  інформація про замкові циліндри

  Піновий циліндр англійського типу, класу Extra High Security. Запатентований профіль стопору ключа.

  Додатковий захист від висвердлювання - твердосплавні вставки. Захист від зламу - міцний бар (стрижень) з Хром-Нікелевої сталі. П'ятнадцять пінів з трьох сторін можуть розташовуватися по різних лініях. Всі ці властивості забезпечують найвищий, на сьогоднішній день, захист, який може надати механічний циліндр. Відповідає cертифікату безпеки DIN EN 1303.

  • Комплектація: циліндр, 3 ключа, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5.
  • Виробник: KESO Швейцарія.
   
   
  KESO 8000Ω² ‒ це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання
   

  Ключ KESO 8000Ω²

  Властивості системи:

  • Піновий циліндр з розміщеними у трьох лініях пінами класу ExtraHighSecurity.
  • Активний захист від копіювання Ω² можливий завдяки вбудованому інтерактивному елементу,  що працює у функції відчинення/зачинення в циліндрі замка.
  • Рухомі елементи в ключі та циліндрі забезпечують функціонування тільки авторизованого ключа.
  • Запатентований профіль кінцівки ключа.
  • Додатковий захист від висвердлювання ‒ твердосплавні вставки.
  • Захист від зламу ‒ міцний бар (стрижень) з хром-нікелевої сталі.
  • Плоский ключ.
  • Нова модульна система.
  • Унікальний дизайн нових ключів.
   

  Ключі KESO 8000Ω² не тільки ідеально поєднуються з високоточними отворами замка, які можуть бути представлені в двох лініях, а також співпадають із додатковими дифузійними отворами, що унеможливлює зчитування секретної комбінації з ключа.

  Такі властивості нині забезпечують найбільш надійний захист, який тільки може надати механічний циліндр. Система механічного блокування ключів від компанії KESO відповідає сертифікату безпеки DIN EN 1303 WK D.

  Персональна кодова картка клієнта, захищений профіль ключа KESO - захист від копіювання Ω², гарантують виготовлення дубліката ключа тільки в сертифікованих сервісних центрах KESO.

   
  Замкові циліндри KESO
   

  Циліндр KESO 8000Ω²

  Циліндровий механізм KESO 8000Ω² постійно в наявності в Локсмайстер центрах у різних розмірах і симетріях. Так само, ви зможете розглянути і купити циліндр Кезо в необхідної для вас комплектації - ключ/ключ або ключ/тумблер (поворотник).

  При необхідності або для зручності можливе замовлення декількох циліндрів KESO 8000Ω² під один ключ (дім-робота-кабінет).

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору