Циліндри VEGA / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • Logo VEGA
   

  Замкові циліндри VEGA

   

  Компанія VEGA виробник замкових циліндрів, що впроваджує найсучасніші рішення в свої продукти. Циліндри замка VEGA (Вега) є надійні і якісні вироби, які неодмінно стануть найкращим варіантом в співвідношенні ціни і якості. На нашому сайті-вітрині представлений модельний ряд циліндрів VP-7 оснащених передовими напрацюваннями, які не поступаються у своїй надійності більш дорогим брендам.

  • Комплектація: циліндр, 6 ключів, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65.
  Купити
  Замкові циліндри VEGA
   

  Циліндр Vega VP-7

   
   
   
   
  інформація про замкові циліндри

  Піновий циліндр класу Standard Security. Оснащений запатентованою системою подвійного інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule.

  Циліндри (личинка, серцевина) Vega VP-7 з’явилися на ринку  і за порівняно невеликий проміжок часу завоювали симпатії покупців і лідируюче місце в сегменті циліндрових механізмів високого ступеня стійкості до інтелектуального відмикання і силових дій.

  Ключ Vega VP-7

  Ключ Vega VP-7

  Технологія подвійного інтерактивного елемента NANO CAPSULE, в циліндрі (личинці, серцевині) Vega, надійно захищає його від відмичок і запобігає розтин личинки методом «бампінга».

  А запресовані в корпус циліндра титанові стержні (вертикальні і горизонтальні) і спеціальної форми сталевий пін забезпечують високий захист циліндрового механізму Vega від висвердлювання.

  Індивідуальна кодова картка клієнта і захищений профіль ключа Vega гарантують виготовлення дубліката ключа тільки в сертифікованих сервісних центрах MUL-T-LOCK.

  Циліндр Vega VP-7 в розрізі

  Циліндр Vega VP-7 в розрізі

  Циліндровий механізм Vega постійно в наявності в Локсмайстер центрах у різних розмірах і симетріях. Так само, ви зможете розглянути і купити циліндр Вега в необхідної для вас комплектації - ключ/ключ або ключ/тумблер (поворотник).

  Можлива комплектація циліндра Vega монтажним ключем на час ремонтних або монтажних робіт.

  При необхідності або для зручності можливе замовлення декількох циліндрів Vega під один ключ (дім-робота-кабінет).

  Циліндрові механізми Vega VP 7 комплектуються поворотними елементами двох типів - «язичок» або шестерня.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору