Замки для мебелі / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 •  

  Меблеві замки

  Замки для меблів від світових виробників MUL-T-LOCK, ABLOY та INHOVA by TESA. Використовуються для надійного замикання металевих або дерев'яних меблів (шафки для одягу, аптечки, ящики), виставкових стелажів, шаф-вітрин, а також скляних розсувних дверцят із алюмінієвим профілем, складських полиць, шаф із медичним обладнанням та ліками.

  Купити
  Меблеві замки MUL-T-LOCK
  Меблеві замки MUL-T-LOCK
  Меблеві замки від MUL-T-LOCK® (мультилок) прості та надійні в експлуатації. Для відкриття таких замків слід вставити ключ в замкову щілину та повернути його на 45°.Меблеві замки MUL-T-LOCK® (мультлок) широко застосовуються для закриття дверцят шаф, висувних шухляд та інших меблів.
  Меблеві замки ABLOY
  Меблеві замки ABLOY
  Усі замки від  компанії ABLOY® (аблой)  зручні та довговічні у роботі,  стійкі до фізичних та інтелектуальних способів впливу, а відтак – ідеальні захисники для Вашої приватної та корпоративної власності!
  Меблеві замки TESA
  Меблеві замки TESA
  Меблеві замки TESA зручні та прості у використанні. Представлені двома видами: електронний кодовий замок для шаф та електронний картковий замок для шаф. Замки автономні із живленням від батарейок. Можливий монтаж на раніше встановлені механічні замки типу М19.
   
   
   

  Головна мета меблевих замків, як і будь-яких інших замків, ‒ забезпечити надійний захист речей, що охороняються. Тому замки для меблів мають бути надійними, простими, зручними у використанні та компактними. Такі замки мають гармонійно поєднуватися з дверцятами та ящиками, у які вони вмонтовані, та не псувати їх зовнішній вигляд.

  Меблеві замки мають широкий спектр застосування – традиційні металеві шафи, скрині, телефонні автомати, аптечки тощо. Також меблеві замки застосовуються для встановлення на лічильниках на автомобільних стоянках та вітринах, які мають складні конструкції. В асортименті SPV Company широкий вибір замків  від MUL-T-LOCK, ABLOY та INHOVA by TESA різних типів: врізні замки, замки з натискною заскочкою, замки підвищенної надійності для суцільноскляних розсувних вітрин, дверей або дверцят, а також електронні кодові та карткові замки.

  Важливо зазначити, що універсальних меблевих замків не існує. Підбирати їх необхідно з урахуванням товщини матеріалу меблів. Сучасні виробники пропонують меблеві замки для таких матеріалів:

  • дерево, ДСП МДФ завтовшки 10-24 мм (зазвичай у комплекті є декоративні накладки для закриття отвору під личинку з зовнішньої сторони);
  • метал і алюмінієвий профіль;
  • скло, завтовшки 3-5 мм (накладні моделі).
   

  Усі представлені до вашої уваги меблеві замки мають у комплекті 2-3 ключі (окрім кодових замків) та обов’язково – карту користувача. Наявність карти користувача унеможливлює несанкціоноване виготовлення дублікатів ключів. Виготовити копію ключа для меблевих замків можна виключно в авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції бренду й тільки за умови наявності кодової картки.

  Також слід приділити особливу увагу монтажу замків для меблів. Ми радимо не встановлювати меблеві замки самостійно, а звернутися за професійною допомогою до ЛоксМайстер центрів. У магазинах, що працюють за світовими стандартами, вам допоможуть не лише обрати якісний та надійний меблевий замок, а й встановити його. Ідеальний варіант – щоб спеціалісти одного й того ж магазину здійснювали і продаж, і монтаж замків для меблів, адже таким чином ви зможете отримати гарантовану допомогу від спеціалістів найвищого класу в разі виникнення питань або незручностей.

  В асортименті SPV Company широкий вибір моделей замків для меблів від світових виробників, який здатен задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача.

   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору