Спеціальні замки для банківських депозитаріїв / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 •  

  Спеціальні замки

  Спеціальні замки призначені для замикання об’єктів для яких неможливо використати інші замки, або об'єкти які мають особливі вимоги до систем замикання. Замки спеціальні використовуються для замикання банківських комірок, торгових автоматів, таких об’єктів як депозитарії тощо. В асортименті SPV Company Ltd. наявні тільки високоякісні спеціальні замки від провідних брендів таких як Abloy та Mul-T-Lock. Для спеціальних замків також є можливість побудувати систему “майстер ключ” або “один ключ”.
  Купити
   
  Спеціальні замки MUL-T-LOCK для банківських депозитаріїв
  Спеціальні замки MUL-T-LOCK для банківських депозитаріїв
  Спеціальні замки ABLOY для банківських депозитаріїв
  Спеціальні замки ABLOY для банківських депозитаріїв
   
   
   
  Замки спеціального типу сильно відрізняються між собою. Так само відрізняються і їх переваги та характеристики. Таким чином, замки для торгових автоматів виготовлені так, щоб витримувати та справно працювати в будь-яких погодних умовах та при постійних перепадах температур. Також вони мають потужний антивандальний захист. Інші особливості мають замки для банківських комірок та сейфів. Вони зроблені надстійкими до інтелектуальних та вандальних методів злому та мають габарити спеціально для монтажу всередину стінок банківських комірок. Також вони запобігають несанкціонованому доступу зі сторони співробітників банку.
   
  В асортименті SPV Company Ltd. наявна велика кількість спеціальних замків різного типу. Але головною їх перевагою є висока якість та детально продуманий дизайн. Створені провідними світовими брендами систем запирання спеціальні замки Abloy та Mul-T-Lock відрізняються високими показниками надійності та зламостійкості.
   
  Використання циліндрових механізмів Abloy Protec2, Novel, Classic, Exec, Sentry, а також Mul-T-Lock ClassicPro та інших дозволяє впевнено довіряти даним спеціальним замкам. Завдяки використанню перевірених рішень, які вже охороняють життя та власність мільйонів людей по всьому світу, Ви можете впевнено довірити цим спеціальним замкам своє благополуччя.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору