Контроль ключів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Traka21
  KeyWatcher
   

  Контроль ключів

  Купити
  Навіть використовуючи на сучасних об'єктах технологію CLIQ та майстер-системи, проблема контролю та моніторингу ключів залишається актуальною. Контроль ключів – це відповідь критиці механічних систем замикання. Професіонали рекомендують зберігати ключі у спеціально призначених для цього системах від провідних замкових компаній MUL‑T‑LOCK® (Мультилок) Traka21 , KeyWatcher® (Кейвотчер) від MORSE WATCHMANS (Морс Вотчманс) , та міні сейфи для ключів від компанії VIRO.
   
  Viro 4259
   
   
  Електронна система контролю ключів MUL‑T‑LOCK® Traka21 призначена для малих і середніх підприємств, надає можливості керування та моніторингу до 21-ї одиниці ключів. Видає та приймає ключі лише після введення індивідуального коду користувача на сенсорному дисплеї. Надійно фіксує ключі у комірках за допомогою іноваційного брелока iFob та міцного одноразового кільця, яке унеможливлює самостійну заміну ключа. MUL-T-LOCK® Traka21 використовує технологію plug and play, що дозволяє швидко визначити та конфігурувати пристрій без підключення до персонального комп’ютера.

  Системи контролю ключів на об’єктах, де функціонують Майстер-системи – це зручно, безпечно та просто, адже застосування даних систем не лише попереджує потрапляння ключа поза межі об’єкту, але й мінімізує ризики, пов’язані з «людським фактором». Наприклад, втратою ключа, його крадіжки або несанкціонованого дублювання.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору