Smart Lock / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Розумні замки Smart Lock

  smartlock.spv.ua
   
  Замки SMART LOCK, які встановлюються на будь які двері та будь які  циліндрові механічні замки без заміни замків та фурнітури та за кілька хвилин перетворюють звичайні двері на розумні. Завдяки встановленню з внутрішнього боку дверей повністю виключають несанкціонований доступ до електронної частини розумного замка. З Розумними замками SMART LOCK для відмикання дверей не потрібні "традиційні" ключи – їх замінює смартфон або інші пристрою відмикання (дистанційний пульт, кодова панель або сканер відбитку пальцю). З замками SMART LOCK користувач отримує повний контроль над своїми дверима з можливістю видачи та скасування електронних ключів та доступ до контрольного журналу подій розумного замка.

   

   

   

  Розумний замок Mul-T-LOCK® ENTR – ефективне та надійне рішення замикання, яке поєднує надійний захист механічного циліндру Mul-T-LOCK® стандарту High Security зі зручністю та функціональністю електронних технологій. Надає можливість відмикання дверей зі смартфону, пульту дистанційного керування, а також доступ за кодом або відбитком пальцю.

   

  Розумні замки Nuki Smart Lock надають користувачу максимальну зручність в повсякденному користуванні, гнучкість адміністрування, надійний контроль та безпеку. В поєднанні з NUKI WiFi Bridge розумні замки Nuki Smart Lock надають унікальну можливість керування замком та доступом до нього з будь якої точки світу.

   
  Електронні контролери DESI Utopic  - надійні та ефективні розумні замки з компактними розмірами, елегантним дизайном, інтуїтивним інтерфейсом, простим й швидким встановленням та налаштуванням та різними опціями доступу.
  Yale Linus
   
  Електронні контролери YALE LINUS  - надійні та ефективні розумні замки з компактними розмірами, елегантним дизайном, інтуїтивним інтерфейсом, простим й швидким встановленням та налаштуванням та різними опціями доступу.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору