Технологія MAGNETIC, DISEC Італія / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Logo Технологія MAGNETIC

  Технологія MAGNETIC

   

  Технологія MAGNETIC – це технологія, що використувує унікальну властивість магнітів - полярність та їх позиціонування під кутами на всі 360 градусів відносно центру. Кожен магніт всередині протектора має ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі. В залежності від кількості магнітів визначається платформа протектора та ключа.

  Купити
   
  MAGNETIC 3G
  Захисні протектори (броненакладки) з магнітним механізмом захищають ключний отвір від силових методів зламу, потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Унікальна система з трьох магнітних елементів, захищає від взламу.
  MAGNETIC 4G
  Захисні протектори (броненакладки) з магнітним механізмом захищають ключний отвір від силових методів зламу, вандалізму, підбору відмичок. Унікальна система з чотирьох магнітних елементів, посилює секретність та захищає від взламу.
  MAGNETIC 6G
  Замок підвищеної безпеки з ковзною дужкою DISEC MG600 MAGNETIC 6G класу Extra High Security. Магнітний ключ, який містить шість пар магнітів, гарантує високу секретність і неможливість підбору ключа.
  MAGNETIC MG
  Магнітні замки для вантажних відсіків комерційних автомобілів та контейнерів зручні у користуванні та надійно забезпечують зберігання вантажу під час перевезення. Магнітний (механічний) спосіб замикання – містить вісім неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка.
   
   

   

  В залежності від платформи (кількість магнітів) та профілю (модель ключа) змінюється кількість секретних комбінацій

  Технологія MAGNETIC призначена:

  • для захисту ключового отвору циліндра або замка від потрапляння сторонніх предметів і рідин;
  • для захисту циліндра (сердечника, вставки, личинки) від вандальних методів злому та інтелектуальних методів несанкціонованого відмикання (висвердлювання, зламу, бампінгу, відмичок і т.д);
  • для захисту роторного механізму (OMEGA) від вандальних методів злому та інтелектуальних методів несанкціонованого відмикання;
  • для захисту сувального механізму від вандальних методів злому та інтелектуальних методів несанкціонованого відмикання;
  • збільшує час зламостійкості ваших дверей.
   
   
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору