Наші іноземні партнери - Viro / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • Viro, Італія

   
   

  ІСТОРІЯ

  Італійська компанія Viro була заснована у 1942 році. Початкова назва бренду Vi.Ro. – абревіатура імені та прізвища його засновника Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Із самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. відома у світі як синонім високої якості і надійності. Завдяки прагненню до інновацій та постійному вдосконаленню процесу виробництвау 1996 році Міністерство освіти і науки Італії визнало компанію «наково-дослідницькою лабораторією».У 1998 році відбувається розділення Viro InnocentiS.p.A. на два напрямки: Viro (виробництво традиційних механічних продуктів безпеки) та ViroTronic (інноваційний напрямок виробництва, що поєднує в продуктах безпеки механіку і електроніку). Сьогодні Viro – це більше ніж 100 працівників, які створюють складні системи безпечного замикання найвищої якості і надійності, постійно вдосконалюючи їх.


  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  Партнерство «СПВ Компані Лтд»з визнаним у світі італійським виробником розпочалось у 2016 році. Вже зараз продукцію безпечного замикання Viro можна придбати у партнерській мережі «СПВ Компані Лтд» на всій території України. Широкий асортимент, її висока якість, постійне вдосконалення процесу виробництва та впровадження інноваційних технологій – саме ті характеристики продукції Viro, які здатні задовольнити вимоги безпеки як приватного, так і корпоративного споживача.

  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ VIRO

  - 74-річна історія і бездоганна репутація компанії
  - Широкий асортимент продукції та її висока якість
  - Відповідність продукції сучасним вимогам безпеки
  - Поєднання традиційних та інноваційних рішень у галузі безпечного замикання
  - Постійне вдосконалення процесу виробництва, а отже і продукції

   

  ПРО КОМПАНІЮ

  Як вже зазначалось, асортимент італійської продукції Viro включає рішення безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів, основними з яких є:

  - навісні замки та аксесуари;
  - врізні замки і циліндри;
  - накладні замки;
  - електромеханічні замки;
  - дверні дотягувачі;
  - ручки «антипаніка»;
  - захисні замки для велосипедів, скутерів, мотоциклів;
  - сейфи (в тому числі для готелів) та сейфові шафи.

  Протягом вже 74-х років своєї діяльності компанія Viro постійно впроваджує у виробництво нові технології, вдосконалюючи ефективність технологій високої безпеки і продукції, які розробляться і виготовляються на заводі в Італії.

   

   
  Сертифікати:

   
  VIRO    certificate
   

  www.viro.it

   

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору