Наші іноземні партнери - MORSE WATCHMANS / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • MORSE WATCHMANS, США

   
  Інтелект у кожній деталі
   
   
  ІСТОРІЯ
   
  Американська компанія Morse Watchmans ( морс вотчменз ) працює на світовому ринку виробництва сейфів і систем управління ключами з 1882 року. У готелях, лікарнях, школах, в офісних центрах, банках та на інших великих об’єктах безперервно відчиняються й зачиняються двері, а ключі й картки постійно плутаються, губляться і безконтрольно дублюються. Щоб кожен ключ повертався на своє місце, а дублікатів було не більше, ніж це потрібно власникові, Morse Watchmans ( морс вотчменс ) винайшла «розумні» сховища. 1987 року, з настанням електронної ери, компанія представила перші бокси із вбудованими зчитувачами інформації. А вже 1993 року світ отримав систему KeyWatcher (кі вотчер), яка дозволяє автоматично контролювати отримання і повернення ключів у реальному часі, а також документувати цей процес. Згодом Morse Watchmans винайшов популярний на Заході пульт для патрулювання PowerCheck, який вказує маршрути охоронцям і приймає звіти про перевірку об’єктів. Нині компанія Morse Watchmans – світовий лідер виробництва новаторських систем управління безпекою для бізнесу та індустрії.
   

   
   
  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  «СПВ Компані Лтд» - генеральний імпортер продукції Morse Watchmans ( морс вочменз ) в Україну з 2002 року. Саме в цей час на українському ринку з’явилась перша система KeyWatcher. Відтоді «СПВ Компані Лтд» постачає системи управління ключами Національному банку України, комерційним банківським установам, 5-зірковим готелям. Нещодавно власниками KeyWatcher стали елітна столична гімназія та нова студія одного з найрейтинговіших в Україні телеканалів. «СПВ Компані Лтд» регулярно представляє переваги бренду на галузевих виставках для індустрії безпеки, гостинності та будівельного бізнесу. На всі складові продукції Morse Watchmans «СПВ Компані Лтд» дає дворічну гарантію.

   
   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ MORSE WATCHMANS?
   
  Поєднання високих технологій і простоти використання
  Моделювання продукції за індивідуальними потребами
  Можливість інтеграції з системами контролю доступу та відеоспостереження
  Понад столітній досвід і репутація світового лідера у виробництві інтелектуальних рішень для безпеки
   

   
   
  ПРО КОМПАНІЮ
   
  Morse Watchmans ( морс вочменз ) пропонує розумні інтегровані системи адміністрування ключів, смарт-карт і шаф для зберігання цінних речей KeyWatcher ( кей вочер ). Бокси Morse Watchmans виготовлені з міцної нержавіючої сталі в ергономічному дизайні. Завдяки модульній конструкції шафа складається з тих відділень і в тій кількості, які потрібні користувачеві. Скажімо, готелю на одному етапі потрібне велике відділення для ключів і невелике – для смарт-карт, а через кілька років заклад переходить на карткову систему замикання, тож і сховища для них слід переробляти. Усе це не складно з KeyWatcher ( кей вочер ). Крім того, захищені бокси розміщують дистанційно (наприклад, у різних корпусах або на поверхах) і об’єднують у мережу. Шафи для зберігання ключів KeyWatcher можна інтегрувати у великі системи – до 15 шаф по 96 комірок кожна.
   
   
  Гасло компанії Morse Watchmans ( морс вочменз ) – переносити зовнішню обробку даних усередину пристрою. Таким чином, система дозволяє управляти ключами на відстані з кількох робочих місць одночасно, створювати звіти через ПК, з’єднуватись із сервером. Програмне забезпечення дозволяє видавати й вилучати ключі у визначені дні тижня й години, запам’ятовує події. Таким чином, Morse Watchmans по суті дарує своїм клієнтам ще й систему обліку робочого часу.
   
  Система KeyWatcher ( кей вочер ) дозволяє керувати доступом до ключів для 10 000 користувачів, зокрема через зчитувачі відбитків пальців або безконтактних карток. Система блокує брелок із ключем у комірці і віддає його в руки лише тим людям, які мають відповідний код авторизації та право отримати визначений ключ. Завдяки чипованим брелокам, користувач може залишати ключ у будь-якій комірці. При наступному отриманні система сама вкаже на місце перебування ключа.
   
   
   
  Morse Watchmans ( морс вочменз ) виробляє прості й ефективні системи, які замінюють застарілі сховища з пеналами, рукописними журналами та наклейками. Система дозволяє автоматично контролювати отримання та повернення ключів у режимі реального часу, запобігати їх несанкціонованому копіюванню, а також формувати розгорнуті звіти. Morse Watchmans раз і назавжди розв’язує проблему контролю за ключами, трансформуючись разом із потребами власника.
   
  KeyWatcher ( кей вочер ) у поєднанні з механічною системою доступу «Майстер-ключ» – ефективне рішення надійного контролю за ключами, що забезпечує як належний рівень безпеки, так і зручність користування.
   
   
   
   
   
   
   
  Сертифікати:

   
  certificate    certificate
   

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору