Smart Lock YALE LINUS / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 •  

  YALE LINUS

  YALE LINUS – це розумний замок, який дозволяє відмикати та замикати двері не зважаючи на те, де Ви знаходитесь (Віддалений доступ потребує використання Мережевого концентратора YALE LINUS). Електронний контролер робить Вашу оселю розумнішою та спрощує Ваше життя.

   

   

  Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Hey Google, Amazon Alexa, airbnb.
   
   
  ► Електронний контролер YALE LINUS придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей. Головне, щоб замок був циліндровий.
  ► Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей.
  Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією "emergency", яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та спеціальний циліндр ключ-тумблер Mul-T-Lock на платформах MTL400, MTL600, MTL800.
  ► Контролер YALE LINUS дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок), а також стан дверей через мобільний додаток смарфону YALE Access з мобільних пристроїв з ОС Android та iOS.
  ► Дозволяє генерувати віртуальні ключи для інших смартфонів та коди доступу з можливістю надання доступу за встановленим розкладом або у визначеному інтервалі дат (локально при знаходженні в радіусі дії Bluetooth або з будь якої точки світу (Віддалений доступ потребує використання Мережевого концентратора YALE LINUS).
   
  Мережевий концентратор YALE LINUS

  Опції відмикання: з мобільного додатку YALE Access, за персональним кодом з електронного зчитувача YALE LINUS Keypad, механічним ключем.
  Придатний для застосування із силовими замками багатоспрямованого запирання.
  Призначений виключно для встановлення всередині приміщення.
  Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення до 6 місяців (залежно від типу елементів живлення, типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).
   
  YALE LINUS Keypad - кодова панель, що керує доступом до дверей, які  обладнані контролером YALE LINUS.
   

  Техничні характеристики

  - Зв’язок між контролером YALE LINUS та аксесуарами (Електронний зчитувач та Мережевий концентратор: Bluetooth version: 4.2 - 2.4GHz
  - Зовнішній зв’язок з контролером YALE LINUS: Bluetooth або Wi-Fi (при наявності Мережевого концентратору)
  - Двофакторна безпека: Обліковий запис Yale Access захищений 2-факторною аутинтефікацією, яка потребує паролю та перевірки системою ідентичності користувача, яка базується на адресі електронної пошти або номеру телефону
  - Дворівневе шифрування: YALE LINUS використовує технологію шифрування Bluetooth Low Energy (BLE), а також шифрування AES 128 bit та TLS, які зазвичай відносяться до рівня банківської безпеки
  - Розміри (Ш х Г х В), мм: 58 х 58 х 150
  - Вага: 623 г (з елементами живлення)
  - Живлення: 4 елементи живлення стандарту АА – в комплекті (рекомендовано Alkaline)
   

   
   
   Завантажити Nuki Smart Lock в App StoreЗавантажити Nuki Smart Lock в Google play
   
  Новини по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору