Імобілайзери клавіатурні / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Spetrotec logo
  CONSTRUCT CENTER
   

  Імобілайзери клавіатурні

  Клавіатурний імобілайзер SPETROTEC
  Купити Замки протиугінні механічні
  • Автоматично стає під охорону через 30 секунд після вимкнення запалення
  • Зняття з охорони відбувається без ключа, за допомогою коду
  • Не можна ідентифікувати поза салоном автомобіля
  • Блокує роботу основних систем та елементів, що знерухомлює автомобіль
  • Має сигнал, який неможливо перехопити
  • Набірну панель можна розмістити в любому зручному місці в салоні
  • Висока якість виробу
  • Демократична ціна при забезпечені високої ефективності захисту
  • Криптостійкість системи
  • Реле блокування вологостійке та може бути розміщено під капотом

   

  Ціна кнопкового іммобілайзера SPETROTEC SA11 зі встановленням

  Ціна кнопкового іммобілайзера SPETROTEC SA13 зі встановленням

  Ціна кнопкового іммобілайзера SPETROTEC SA14 зі встановленням

   
  Кнопковий імобілайзер
   
   
   

  Імобілайзер є одним із видів протиугінних пристроїв, який діє за принципом блокування руху автомобіля шляхом розірвання одного з електричних ланцюгів (запалення, стартеру або паливного насосу). Звідси, власне, і назва – з англійської слово «immobiliser» перекладається як «той, що позбавляє руху». При відносній простоті в експлуатації і монтажі, імобілайзер має ряд суттєвих переваг перед іншими протиугінними пристроями.

  Перша перевага полягає в тому, що встановивши імобілайзер, не потрібно постійно пам’ятати про необхідність поставити автомобіль під охорону – адже цей протиугінний пристрій починає діяти самостійно через 30 секунд після того, як водій вимкнув запалення.

   
   

  Друга перевага полягає в тому, що цей протиугінний пристрій, на відміну від більшості інших засобів безпеки автомобіля, не потребує ключів або інших предметів для відмикання, що унеможливлює їх втрату і, погодьтеся, є досить зручним для автовласника.

  Наступна перевага імобілайзера в тому, що у більшості випадків його неможливо візуально ідентифікувати у салоні автомобіля. Отже, злочинець намагаючись проникнути у салон авто, не знатиме, що всередині на нього чекатиме іще один протиугінний пристрій.

  Крім того, через тяжкість визначення розташування блоку системи і з’ясування принципу його роботи, імобілайзер дуже складно від’єднати. Це є черговим плюсом на користь цього протиугінного пристрою.

  Імобілайзери бувають двох видів: штатні та нештатні. Штатні імобілайзери входять у стандартний комплект автомобіля – їх встановлюють на заводі-виробнику. Нештатні імобілайзери встановлюються додатково для більш високого рівня захисту проти угону Вашого автомобіля. Фахівці рекомендують встановлювати додаткові імобілайзери, а ми пропонуємо Вам розглянути одну з достойних моделей такого протиугінного пристрою.

  Кнопковий Імобілайзер SPETROTEC (спетротек) виготовляються в Ізраїлі. Завдання цього протиугінного пристрою – унеможливити запуск двигуна автомобіля під час того, як система заблокована. Імобілайзер SPETROTEC (спетротек) складається з двох частин: кнопкового номеронабирача і реле блокування. Реле блокування можуть бути як провідні, так і безпровідні. В імобілайзері з провідним реле обидва пристрої напряму пов’язані між собою проводом і це має ряд переваг. Сигнал, що передається через проводи, неможливо перехопити. Перерізання самого кабелю ніяк не допоможе «знешкодити» імобілайзер, а навпаки - скоріше ускладнить ситуацію для злодія.  У випадку використання безпровідного реле, його можна потайки розмістити в любому потайному місці авто і добратись до нього наприклад по проводі неможливо. Для більшої захищеності імобілайзер можна комплектувати декількома реле, одним провідним і до 4-х безпровідних реле по бажанню.
  Клавіатуру можна розмістити у будь-якому зручному місці – на торпедо, на консолі, або у бардачку. Можна розмістити клавіатуру цього протиугінного замка і у недоступному для очей місці – код на номеронабирачі можна легко ввести всліпу.

  Реле блокування залито пластичною смолою, що запобігає потраплянню вологи до нього. Завдяки цьому імобілайзер SPETROTEC (спетротек) можна потайки розмістити під капотом автомобілю, де безпосередньо відбувається розрив ланцюгів.

  Щоб завести автомобіль, треба ввести персональний код (не менше чотирьох цифр), набравши його на клавіатурі імобілайзера SPETROTEC (спетротек).

   
  Кнопковий імобілайзер
   
  Кнопочний номеронабирач встановлюється у будь-якому зручному місці
   

  Імобілайзер SPETROTEC (спетротек) автоматично переходить у режим охорони через 30 секунд після вимкнення запалення. Знімається з охорони цей протиугінний пристрій після введення правильного коду на клавіатурі. Код доступу для зняття автівки з охорони складається з чотирьох, п’яти, або шести цифр. Після введення 4 неправильних кодів система імобілайзеру SPETROTEC (спетротек) блокується на 5 хвилин. Погодьтеся: злочинець навряд чи стане стільки чекати!

  Проста електрична схема підключення дозволяє встановити імобілайзер SPETROTEC (спетротек) в найсучасніші автомобілі без особливого втручання в електроніку машини.

  Дозвольте черговий раз нагадати, що імобілайзер, як і будь-який інший протиугінний пристрій, повинні встановлювати тільки професіонали. Не ризикуйте, адже 50% надійності роботи пристрою залежить від правильності його монтажу та кваліфікації персоналу, який цим монтажем займається. Ми радимо купляти та встановлювати імобілайзер SPETROTEC (спетротек) в офіційних центрах монтажу. Для максимального захисту автомобілю від угону фахівці рекомендують додатково встановлювати механічний замок капоту CONSTRUCT HL (конструкт худ лок) , який унеможливить доступ у підкапотний простір, де може знаходитися реле імобілайзера.

   
  Кнопковий імобілайзер
   

  Напевно, ваш автомобіль є найкращим в світі! І, ми впевнені, найдорожчим для Вас. Тож захистіть найдорожче – встановіть імобілайзер SPETROTEC (спетротек)!

   
  Новини по темі:
   
  Кнопковий імобілайзер
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору