Захисна фурнітура DISEC, ROSTEX, MUL-T-LOCK, ABLOY / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Фурнітура захисна

  Дверна фурнітура є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого приміщення. Залежно від типу дверей, на які вона монтується, дверна фурнітура може виконувати захисну або декоративну функцію, або ж поєднувати в собі і захист, і декор. Дверна фурнітура включає в себе дверні ручки, завіси, останови тощо.

  Купити
   
  ROSTEX MUL-T-LOCK
  Важливою складовою захисних властивостей вхідних дверей, ергономічності та дизайну є фурнітура. Для максимальної безпеки, рекомендується завжди використовувати якісні комплекти фурнітури з захисним протектором циліндра.
  DISEC ROSTEX MUL-T-LOCK ABLOY
  Застосовують для захисту циліндрів додаткових замків, а також основних замків у разі їх встановлення з роздільними ручками інших виробників
  NEMEF ALBA
  Фурнітура протипожежна призначена для монтажу у протипожежних та вхідних сталевих дверях. Застосовується разом із протипожежними замками.
   
   
   
   
  Інформація - Фурнітура захисна

  До вибору таких виробів слід ставитись з такою ж відповідальністю, як і до вибору самих дверей: адже дверна фурнітура  в змозі як органічно доповнити інтер’єр приміщення, так і внести очевидний дисбаланс. Окрім оригінальних дизайнерських рішень, гармонійного поєднання з кольоровим рішенням дверей та самого приміщення, дверна фурнітура має відповідати ряду критеріїв. Дверна фурнітура має бути зручною. Адже з цими виробами ви щодня (і неодноразово) контактуватимете. Тому дверна фурнітура (особливо дверні ручки) повинні мати приємну на дотик поверхню. Іншими словами, бути ергономічною.

  Дверна фурнітура має бути стійкою до механічних пошкоджень, зношування та бути стійкою до впливу атмосферних факторів.  Важливо, аби цим критеріям відповідала дверна фурнітура у приміщеннях з високим рівнем прохідності.

  Дверні ручки є обов’язковим елементом будь-яких вхідних або міжкімнатних дверей.  І якщо без інших деталей хоча і складно, але обходяться, то така дверна фурнітура є першочерговою необхідністю. Дверні ручки розрізняють натискні та стаціонарні. Натискні дверні ручки  пов’язані з дверним замком: вони керують фалевою заскочкою  замка, завдяки чому здійснюється відчинення дверей. Стаціонарні дверні ручки не пов’язані з дверним замком, встановлюються на дверне полотно. Їх завдання забезпечити відкриття дверей шляхом штовхання або притягування дверей у відповідну сторону. 

  Традиційно дверні ручки виготовляють  з латуні, бронзи, алюмінію, силуміну (сплаву алюмінію з кремнієм) та ЦАМу (сплав цинку з алюмінієм та міддю), звичайної і нержавіючої сталі. Найкомфортнішим для нашої шкіри матеріалом (приємним на дотик) фахівцями визнана латунь. Саме ця властивість плюс висока пластичність та доступна ціна  посприяли тому, що латунь стала найпопулярнішим матеріалом.

  Аби дверна фурнітура довго і надійно працювала, слід дотримуватися ряду порад щодо догляду та умов експлуатації виробів.  Дверні ручки слід протирати  сухою чистою м’якою тканиною. Якщо дверні ручки мають забруднену поверхню, слід використовувати розведений у воді засіб для миття. Миючий засіб змивається водою і потім чиста поверхня негайно витирається насухо. Варто уникати використання великої кількості води. Дверні ручки не можна очищувати абразивними засобами, а також засобами з вмістом ацетону. Дверні ручки не можна перевантажувати, вішаючи на них верхній одяг та важкі сумки.

  Аби на ваших дверях – вхідних або міжкімнатних - стояли справді підходящі дверні ручки, слід робити вибір у прямому сенсі власноруч. Не замовляти вироби сумнівної якості через Інтернет, а йти  у професійні Локсмайстер-центри, де вся дверна фурнітура якісна – залишиться тільки обрати дизайн, матеріал, кольорове рішення та відповідну цінову категорію виробу. У таких центрах вироби представлені на спеціальних демонстраційних стендах, де успішно можна перевірити дверні ручки у роботі.

  Дверна фурнітура для вхідних дверей також включає в себе дверні вічка. При виборі такого виробу слід керуватися такими критеріями, як кут огляду (найкраще - 180◦, але не менш ніж 120◦), матеріалом – скло практичніше за пластик. Важливим є і правильність установлення вічка у відповідності до зросту мешканців оселі, які ним користуватимуться. 

  Дверна фурнітура – це ознака вашого смаку та індивідуальності. Обираючи вироби, пам’ятайте, що вони мають бути і окрасою оселі, і її захистом, і постійним джерелом вашого хорошого настрою!

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору