ВЕСЬ СВІТ БРОНЕДВЕРЕЙ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Підприємство «Весь світ бронедверей» спеціалізується на виготовленні захисних металевих дверей практично будь-якої складності, різних типів та конфігурацій: куленепробивні, зломостійкі, протипожежні, протиударні, арочні, двостулкові, зі склінням тощо. Наша продукція користується підвищеним попитом як у банківських установах, на підприємствах, так і у житлових приміщеннях.

  Насамперед, ми робимо акцент на захисних властивостях усієї своєї продукції: при виготовленні вхідних дверей ми багато уваги приділяємо методам зламу та захисту дверей та замків, проводимо консультації з провідними спеціалістами сертифікуючих органів, спеціалістами-аварійниками та співробітниками МВС, беремо участь у семінарах української локсмайстер федерації і т. д. Ми ведемо свою статистику зламів сталевих дверей та замків з якими нам доводилося зіткнутися. За останні роки наше підприємство провело велику кількість різних внутрішніх та сертифікаційних випробувань своєї продукції, вивчивши багато методів відкриття замків та бронедверей. Ми намагаємося перевіряти всю інформацію про слабкі місця броньованих дверей та замків особисто на своєму досвіді: свердлимо, згортаємо, вибиваємо, простукуємо тощо.

  Філософію нашої роботи можна описати так: якщо хочете зробити бронедвері дійсно зломостійкими – спочатку треба вивчити науку зламу металевих дверей. Тільки знаючи як відмикаються двері та замки, можна виготовити вхідні двері із захистом та посиленням слабких місць. Тоді металеві двері будуть справді надійними.

  (044) 491-13-26, (044) 237-13-26, (067) 466-13-26, (063) 237-13-26
  Skype: dveri1, vib +38 066-031-40-98, dveri@ukr.net
  Салон-виставка компанії «Весь світ бронедверей»
  Місто Київ, вулиця Глибочицька 73

  ▶️ http://dveri.com.ua/

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору