Ключові опції MUL-T-LOCK: SynerKey, Світлофор, Construction, Flex Control та VIP. / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • MUL-T-LOCK
   

  Ключові опції MUL-T-LOCK

  Головною перевагою пінового механизма личинки замка Mul-T-Lock над дисковим є можливість використовувати різні ключові опції, такі як: Світлофор, Construction, Flex Control та VIP. Ці опції мають в основі можливість перекодування замкового циліндру за допомогою ключа без виклику майстра, замість довгої процедури заміни секретних елементів в сервісному центрі. Також Mul-T-Lock має опцію SynerKey, яка дозволяє вбудувати в ключ електронну картку для СКД.

   
  SynerKey®
  SynerKey®
  Рішення, яке поєднує у собі функції електронної картки та механічного ключа. Підійде як для житлових, так і офісних або громадських будівель з потребою розмежування доступу до загальних та приватних приміщень змежування доступу до загальних та приватних приміщень.
  FLEX Control
  FLEX Control
  Рішення проблеми надання тимчасового доступу до житлових або комерційних приміщень з можливістю самостійного регулювання прав доступу користувачів.
  Construction
  Construction
  Незамінне рішення для будівельних майданчиків, при якому один ключ може відкривати всі циліндри на об’єкті.
  Mul-T-Lock VIP
  VIP
  Рішення, яке призначене для захисту від несанкціонованого дублювання ключів під час монтажу нового замка чи будівельних робіт, коли ключі потрапляють до рук сторонніх осіб.
  Mul-T-Lock 3in1
  3in1
  Рішення, призначене для швидкого самостійного перекодування замкового циліндру користувачем. Самостійне перекодування можна здійснити до двох разів.
   
   
  Інформація про Ключові опції MUL-T-LOCK: Світлофор (3 в 1), Construction, Flex Control, VIP та SynerKey

  Циліндрові механізми Мультилок мають в основі одинарні, подвійні, грибовидні, спеціальні та піни інших типів. На відміну від дисків, піни можуть мати спеціальні механічні рішення, які змінюють кодову механічну комбінацію циліндру. Наприклад, функція “світлофор” дозволяє користувачу перекодовувати циліндр простим оборотом ключів. А опція Flex Control дозволяє робити перекодування ключем безліч разів. Для цього немає необхідності в розборі циліндра.

  Довіра зі сторони клієнта

  Такі опції дозволяють значно підвищити довіру клієнта до сервісних центрів, оскільки виключають можливість того, що робітники сервісного центру будуть мати дублікати ключів до дверей. Особливо у випадку використання опції “VIP” або Construction.

  Другою перевагою використання ключових опцій Мультилок є можливість використовувати монтажні ключі, наприклад для будівельників, а потім відмінити їх доступ за допомогою ключів користувачів.

  SynerKey

  Ця опція перетворює звичайний механічний ключ на ключ та картку одночасно. В головку ключа просто вбудовується чіп для роботи з СКД.

  Дізнайтеся більше на сторінках кожної з опцій.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору