Замки рульового валу / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • CONSTRUCT logo  
   

  Замки рульового валу

  CONSTRUCT VOLANT

  З кожним днем зростає кількість автомобілів в яких замість стандартного класичного селектора з важелем перемикання швидкостей використовуються електронні системи перемикання типу "шайби", "джойстика" або електронного селектора на рульовій колонці з пелюстками перемикання.

   
  CONSTRUCT VOLANT
   
   
   
   
  Всі ці системи управління трансмісії є електронні і механічно заблокувати управління коробки перемикання швидкостей на цих авто не мається можливим. Тому чеський виробник протиугінних систем CONSTRUCT почав розробку протиугінних замків нового типу, що блокують інші рухомі вузли автомобіля, без управління якими автомобіль не може безпечно рухатись своїм ходом.
   

  Одним з таких замків є механічний блокіратор рульового валу - CONSTRUCT VOLANT.

  Протиугінний замок CONSTRUCT VOLANT в закритому положенні блокує поворот рульового колеса.
   
  Особливості:
  • блокує поворот рульового колеса
  • виготовляється в заводських умовах під конкретну модель автомобіля
  • встановлюється за допомогою зривних болтів на штатні кріплення
  • ключі захищені від несанкціонованого дублювання
  • оптимальне співвідношення ціни та ефективності захисту
  • захищений від відкриття відмичками, вандального зламу та бампінгу
  • не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля.
  • виключає несанкціоноване закриття, відкривається і закривається тільки поворотом ключа
   
  Замок CONSTRUCT VOLANT повністю схований під торпедо, назовні виходить лише личинка замка, що гармонійно поєднується з інтер'єром салону.
   
  CONSTRUCT VOLANT
   
  Замок CONSTRUCT VOLANT стійкий до висвердлювання, зламу або відкриттю відмичками. Використані у його виробництві високоякісні матеріали у випадку спроби охолодження рідким азотом не стануть крихкими. Механічний протиугінний замок CONSTRUCT (констракт) відрізняється стійкістю до теплових і хімічних навантажень, його робота не залежить від акумулятора або від системи електроживлення автомобіля. Конструкція системи виключає ненавмисне замикання пристрою. Після установки його на автомобілі, зняти пристрій неможливо без застосування електро інструментів та спеціальних навичок.
   
   
  Особлива увага приділяється циліндру замка, який злочинці обов'язково постараються подолати в першу чергу.
   
  CONSTRUCT VOLANT
  Циліндр CONSTRUCT, що використовується в замках, має високосекретні технічні рішення, відповідає вимогам стандартів ЧСН ЕН 1303 и ЧСН ЕН 1627 і вищим класам безпеки по діючим євро стандартам.
   
  Циліндрова частина оснащена базовим набором з п'ятьма основними пінами і внутрішнім набором пінів, а також додатковими бічними пінами, що гарантує високий ступінь безпеки.
   
  Досконала конструкція не долається ніяким з існуючих руйнують (наприклад шляхом руйнування личинки) або неруйнівних способів (наприклад методом «бампінга»). Має унікальну систему зчитування коду ключа. В комплекті 2 ключа конструкт та пластикова сервісна карта для виготовлення дубліката ключа.
   
  Процес виготовлення і випуску виробів марки CONSTRUCT дуже строго контролюється. Завдяки високій якості технологічного процесу, виробів і робіт компанія отримала ряд сертифікатів якості та нагород у багатьох європейських країнах.
   
  Термін гарантії протиугінних замків CONSTRUCT (конструкт) - 1 рік. Для продовження гарантії до 2-х років, необхідно до завершення гарантійного терміну пройти технічний огляд замка в організації, яка здійснила монтаж. Після технічного огляду замка потрібно поставити печатку в гарантійному талоні із зазначенням дати огляду.
   
  Новини по темі:
   
  Модельні протиугінні замки КПШ та капоту
Купити, замовити 24/7
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору