Вхідні двері безпеки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • Вхідні двері безпеки

   
  СПВ Компані Лтд імпортує вхідні двері RB-DOORS (MUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) виробництва ізраїльського заводу Rav-Bariach (Рав-Барьях). Завод входить до трійки світових лідерів - вхідні двері виробника відповідають найвищим вимогам до безпеки.
   

   
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Декор є важливим, а часто і вирішальним, питанням при виборі дверей. Для дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) ми пропонуємо чотири типи декорування дверей, а також ексклюзивні серії рисунків NATURE та GEOMETRY для декорування накладками МДФ з оздобленням ПВХ-покритттям VINORIT®.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Вхідні сталеві високобезпечні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) серій ART та STANDARD для житлових, офісних, промислових приміщень виробництва Ізраїлю.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Вхідні сталеві двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) серії FORCED ENTRY RESISTANT (FE) різного ступеню захисту для приміщень із особливо високими вимогами щодо безпеки і контролю доступу – посольства, банківські установи, об’єкти, що потребують збереження державної чи комерційної таємниці тощо. Виробництво Ізраїль.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Сталеві протипожежні двері з нормованою межею вогнестійкості 30 та 60 хвилин для об’єктів з вимогами протипожежного захисту. Ліцензійний монтаж.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Оптимальні та популярні рішення комплектації дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) для різних вимог щодо безпеки та дизайну.
   

   
  інформація про личинку замка
  Виробляють вхідні двері на заводі з 1976 року. Багаторічні традиції і досвід, відповідність найвищим стандартам і застосування новітніх технологій у виробництві RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок), втілені в продукції, дозволили підприємству посісти лідируючі позиції на світовому ринку. Вхідні двері виробництва RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) постачаються на всі п’ять континентів.
   
  Виробничі потужності заводу знаходяться в місті Ашкелон. Створюють вхідні двері більш ніж 250 висококваліфікованих спеціалістів. Досвідчені конструктори та інженери з усього світу протягом більш ніж тридцять років працюють над розробкою та впровадженням технологічних і дизайнерських рішень у вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок).
   
  Чотири виробничі лінії Rav-Bariach (Рав-Барьях)генерують до 1000 дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) на день в сотнях різних конструкцій і розмірів. Автоматизація виробничих ліній дає змогу виготовляти вхідні двері великими партіями і однакові за якістю та геометричними характеристиками. Нарізування, гнуття та інші процеси підприємства автоматизовані, в той час як більшість вітчизняних виробників дверей застосовують технологію ручного зварювання. Процеси виробництва на Rav-Bariach (Рав-Барьях) дають змогу виготовляти вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) з чітко заданими параметрами.
   
  Такі характеристики вкрай важливі для забезпечення продукцією корпоративних об’єктів – і можливість постачання великих партій, і відмінні геометричні характеристики роблять продукцію ідеальним рішенням для приміщень, де існує необхідність встановити одразу велике число дверей.
  Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) мають широкі можливості для декорування.
   
  Політика компанії Rav-Bariach (Рав-Барьях) спрямована на забезпечення якості, зручності, довговічності, екологічності і ергономічності продукції. Процеси виробництва компанії Rav-Bariach (Рав-Барьях) відповідають вимогам міжнародних стандартів СI ISO 9001:2000, С. I. ISO 14001, С. I. OHSAS 18001. Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) постачаються із системою замикання, яка також відповідає міжнародним стандартам.
   
  Країна Ізраїль практично з перших днів свого створення стала ареною для збройних конфліктів. Тому ізраїльські виробники продукції безпеки не за чутками знають, яким має бути міцний продукт. Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) – тому підтвердження. Останньою новинкою заводу є вхідні двері, які забезпечують стійкість не лише до пострілів зброї, але і до вибухів.
   
  З даним виробником СПВ Компані Лтд співпрацює з 1996 року. До проведення компанією ребрендингу вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) продавалися під брендом MUL-T-LOCK (мультилок).
   
  Компанія СПВ Компані Лтд є єдиним на українському ринку імпортером, який завозить високо безпечні вхідні двері та пропонує повний спектр сервісного обслуговування, який включає в себе послуги починаючи від монтажу та закінчуючи гарантійним супроводом.
   
  Гарантія на вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) становить 5 років – адже і виробник, і імпортер переконаний у винятковій якості пропонованої продукції. Зазвичай же гарантія на вхідні двері становить рік.
   
  Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) відповідають найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об'єктів.
   
  Вхідні двері безпеки 
  *До 2011 року вхідні двері RB-DOORS (рб-дорс) були відомі під брендом МUL-T-LOCK (мультилок). Після низки проведених компанією-виробником змін продукція отримала назву RB-DOORS (рб-дорс). При цьому фірмовий логотип торгової марки – Muscleman (мускулмен) – залишився незмінним. Разом із новою назвою виробник вніс низку нововведень і у процес виробництва – підприємство придбало та ввело в експлуатацію нові виробничі лінії Salvagnini та розширило лінійку продукції новими моделями.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору