Термопласт плюс - виготовлення металопластиковіих вікон та металопластикові конструкції / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Логотип Термопласт плюс
   

  Металопластикові вікна Термопласт плюс

  ТзОВ «Термопласт плюс» засновано в 2007 році у смт. Меденичі Дрогобицького р-ну Львівської області і за недовгий час стало одним з лідерів по виготовленню вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій. На сьогоднішній день це сучасне підприємство з виробничими потужностями понад 10 тис. конструкцій в місяць.

   
   
   
   
   

  Всі виробничі і технологічні процеси на підприємстві здійснюються на сучасному устаткуванні німецької фірми Urban. ТзОВ «Термопласт плюс» не спинилося тільки на виготовленні металопластикових конструкцій, але й доповнило асортимент, вхідними металевими дверима, москітними сітками, підвіконнями, відливами і деревяними міжкімнатними дверима.

   
   
  Металопластикові вікна Термопласт плюс - фото - 1  Металопластикові вікна Термопласт плюс - фото - 2  Металопластикові вікна Термопласт плюс - фото - 3  Металопластикові вікна Термопласт плюс - фото - 4
   
   

  Провідні технології, що використовує компанія у виробництві:

   
  Придбати вікна Термопласт плюс можна в дилерській мережі виробника.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору