Steko - металопластикові вікна / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Logo Steko
   

  Металопластикові вікна Steko

   

  Компанія Steko за 15 років успішної роботи стала найбільшим виробником металопластикових вікон в Україні з річним обсягом – більше 1 000 000 конструкцій. До складу потужного підприємства повного циклу входять три власні заводи у Дніпрі та Львові та більше 55 регіональних складів по всій Україні.

  Продукція Steko відповідає європейським стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Вона є екологічно чистою, енергоефективною, доступною за ціною. Це досягається завдяки передовому обладнанню, інноваційних розробкам, оптимізації всіх процесів. Розвинута торгова мережа з більше 3 000 точок продажу дозволяє замовити конструкції у будь-якому куточку країни, а продумана система логістики і власний автопарк дає можливість доставити їх вчасно. Співпрацюючи зі Steko, партнери і покупці отримують 100-відсоткову якість з гарантією від виробника.

   
   
  steko windows
   
   
  Провідні технології, що використовує компанія у виробництві:
   
  Придбати вікна Steko можна в дилерській мережі виробника.
   
   

  ПРОДУКЦІЯ

  Компанія постійно розвивається, ретельно стежить за тенденціями ринку та швидко реагує на побажання покупців. Тому пропонує найактуальніші передові рішення.

  Металопластикові вікна та двері. Steko виготовляє конструкції з фірмового профілю, склопакетів, фурнітури, комплектуючих. Компанія постійно удосконалює продукцію, впроваджуючи революційні інновації, серед яких:

  • унікальні вікна Steko IDEAL – справжня німецька якість з ексклюзивною комплектацією, яка доступна лише в офіційних точках Steko;
  • мультифункціональне скло нового покоління Double Silver Steko з наночастками срібла;
  • надійна протизламна фурнітура Steko Plus;
  • антибактеріальна ручка BioTouch.
   

  Освоєння передових розробок та постійний контроль якості роблять вікна Steko дійсно ідеальними.

  Ламінація дозволяє візуально надати вікнам та дверям будь-який колір і відтінок, а також різну текстуру – матову, глянцеву, «під дерево». Цей процес на підприємстві Steko проводиться в окремому цеху, оснащеному сучасним інноваційним обладнанням, де використовуються лише якісні плівки від відомих світових виробників.

  Алюмінієві системи з великою площею скління – це необмежені можливості для реалізації дизайнерських ідей. Вони дозволяють створювати архітектурні конструкції будь-яких форм та рівня складності. А головне, такі системи є надійними, довговічними, енергоефективними та безпечними.

  Секційні ворота – це в першу чергу безпека будинку, території, складських приміщень тощо. Steko пропонує зручні, якісні та надійні ворота різного типу – гаражні, панорамні, промислові. Вони спростять в’їзд та виїзд, підвищать рівень теплоізоляції, забезпечать комфорт.

  Ролети надійно захистять будівлю від сторонніх, позбавлять від зайвого шуму, збережуть тепло у приміщенні, а також нададуть вікнам та дверям неповторний зовнішній вигляд.

  Хочете детальніше познайомитися з можливостями компанії Steko, повним асортиментом продукції або замовити певну позицію? Тоді переходьте за посиланням прямо зараз online.steko.com.ua

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору