Наші іноземні партнери - RYOBI / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • RYOBI, Японія

   
  Японські дотягувачі №1 у світі
   
   
  ІСТОРІЯ
   
  Японія. Країна надточних технологій. Країна прогресу та динамічного розвитку. Країна, де органічно поєднуються казкові природні ландшафти і схожа на фантастичну кіношну декорацію архітектура. Країна, яка з військових руїн за кілька десятиліть побудувала найпотужнішу економіку. Японське економічне диво стало можливим завдяки високій технологічності процесів на всіх рівнях. «Японська якість» - синонім точності, надійності і безвідмовної роботи. Всі ці характеристики втілюються і в продукції японського бренду Ryobi ( ріобі ).
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
   
  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  «СПВ Компані Лтд» - ексклюзивний імпортер дверних дотягувачів виробництва RYOBI ( ріобі ) в Україні з 2003 року. Приймаючи рішення про співпрацю, компанія «СПВ Компані Лтд» орієнтувалася на більш ніж півстолітній досвід виробництва, широту лінійки продукції, постійне залучення інтелектуальних ресурсів, і, як наслідок, безумовне лідерство RYOBI ( ріоби ) на світовому ринку.
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
  Сьогодні RYOBI ( ріобі ) – один із шести стратегічних брендів компанії «СПВ Компані Лтд».
   
   
   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ RYOBI (РІОБИ)?
   
  Надійність і довіра клієнтів з усього світу

  Досконалий дизайн для будь-якого інтер'єру

  Інвестиції виробника в розвиток і вдосконалення продукції

  Точні терміни поставок

  Неперевершена японська якість
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
   
  ПРО КОМПАНІЮ

  RYOBI (ріобі) - заснована в 1943 році міжнародна корпорація.
   
  Головним напрямом роботи є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології у виробництві комплектуючих для автомобільної промисловості, електроніки та інших галузей, які застосовують у RYOBI (ріоби), дали змогу компанії стати світовим лідером.
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
  У виробництві дверних дотягувачів RYOBI ( ріобі ) використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI ( ріобі ) є кращим рішенням для дверей - як корпоративних, так і приватних об'єктів. Дотягувачі RYOBI        ( ріоби ) надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є втіленням якості, ергономічності і зразком промислового дизайну.
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
  Світову першість RYOBI ( ріобі ) тримає в різних галузях високоточного литва. В галузі промислового лиття та виготовлення високоточних алюмінієвих деталей корпорація RYOBI ( ріобі ) є найбільшим виробником у світі, в тому числі, основним субпідрядником автомобільної промисловості Японії. До переліку партнерів RYOBI ( ріоби ) входять майже всі світові автомобільні гіганти. Понад дві тисячі високоточних литих деталей (блоки циліндрів, трансмісія, корпусні деталі тощо) застосовуються більш ніж у 100 моделях японських, американських, європейських авто.

  Виробництво на підприємстві максимально автоматизоване. Потужне конструкторське бюро дає змогу постійно вдосконалювати продукцію, а система контролю якості гарантує високу надійність виробів.
   
  Виробник дверних дотягувачів.
   
  До складу RYOBI ( ріобі ) входить 11 заводів на території Японії, США і Великобританії. Незалежно від країни-виробника, продукція незмінно відрізняється високою якістю.

  RYOBI ( ріоби ) має налагоджені потужні канали збуту по всьому світу. За обсягами продажів дверних дотягувачів японський концерн RYOBI ( ріобі ) посідає перше місце у світі.

   

  Відео

   
   
  Сертифікати:

   
  RYOBI    certificate
   
   
  Найпопулярніші продукти RYOBI:
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору