Співпраця SPV Company Ltd. з Українською Локсмайстер Федерацією
Новини компанії
Співпраця з УЛФ
Головна > Про компанію > Співпраця з УЛФ


Співпраця SPV Company Ltd. з Українською Локсмайстер ФедерацієюSPV Company Ltd. із 2002 року увійшла в ряди УЛФ (Української Локсмайстер Федерації) – спілки спеціалістів у сфері безпечного замикання, засобів відмежування, а також контролю доступу. 2010 рік – член European Locksmith Federation (ELF).

УЛФ (Українська Локсмайстер Федерація) – це спілка, яка має недержавний і некомерційний характер. До неї належать лише справжні професіонали сфери.

 

Українська Локсмайстер Федерація складається виключно з найсучасніших компаній, а також приватних підприємців із високою кваліфікацією. Діяльність цих підприємців і компаній у складі УЛФ пов’язана із виготовленням ключів, продажем, виробництвом, встановленням і обслуговуванням дверей, замків, сейфів, систем відеоспостереження і контролю доступу та аварійним розблокуванням таких систем.

Увесь зазначений спектр робіт виконують люди, спеціалізація яких має назву Локсмайстер. Цю спеціалізацію було введено в Україні 2004 року. Її внесли у державний класифікатор професій ДК 003-95 (Зміни №6). Також звання Локсмайстра належить класифікаційному угрупованню 7222.1.

 
 

УЛФ - дійсний член двох технічних комітетів Держстандарту України. УЛФ, як недержавне і некомерційне об'єднання володіє необхідною незалежністю. УЛФ, зокрема, є одним із розробників та впроваджувачів новітніх українських стандартів, що базуються на найпрогресивніших нормах Європи.

Робота Української Локсмайстер Федерації побудована на цих нормах, що дозволяє здійснювати повністю незалежну експертизу будь-якої продукції виробників замків у сфері дотримання потрібного ступеню безпеки. Якісна продукція отримує відзнаку «Схвалено УЛФ», і це відображається відповідним позначенням.

Сферою впливу УЛФ являється будь-яке майно - як рухоме, так і нерухоме. У наш час є широка пропозиція найрізноманітнішої продукції для автомобілів і приміщень, найякісніші зразки якої пропонує саме SPV Company Ltd.

Виставка УЛФ Экспо

 
Матеріали по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору