Виготовлення автомобільних ключів в Сonstruct Ательє / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Безпека автомобілів > Construct Ательє > Виготовлення автомобільних ключів

 • CONSTRUCT Ательє logo

  СONSTRUCT АТЕЛЬЄ
  виготовлення автомобільних ключів

   

  "Якщо у вас є питання по автоключам просто зателефонуйте мені я вам все детально розкажу! Я взагалі люблю говорити по телефону так що телефонуйте я прямо чекаю вашого дзвінка."
  Олександр (067) 500 8894

  Керівник Сonstruct Ательє: Олександр Кулик
   

  Широкому загалу власників автомобілів відомо, що на базі «SPV COMPANY LTD», генерального імпортера в Україну протиугінних пристроїв (механічних замків КПШ та електронних імобілайзерів)  існує та успішно діє СONSTRUCT АТЕЛЬЄ – авторизований центр, де власники авто можуть встановити на свій автомобіль найсучасніші системи захисту автомобіля від викрадення.

  Проте, співробітники СONSTRUCT АТЕЛЬЄ постійно розширюють перелік послуг, які вони надають, маючи на меті не тільки задовольнити запити споживачів, а й зробити свою роботу, якомога більш комфортною для тих клієнтів, які вже скористались нашими послугами і для потенційних.
  Відтепер, звернувшись в СONSTRUCT АТЕЛЬЄ, автовласники зможуть не тільки встановити необхідні протиугінні пристрої, а й, за потреби виготовити додатковий ключ до свого автомобіля, у тому числі і, так званий, чіпований.

  Виготовлення ключа до автомобіля необхідно в разі наступних обставин:

  • Власнику автомобіля необхідно мати ще один додатковий ключ до заводського комплекту.
  • В разі втрати одного з ключів. При цьому, за допомогою спеціального обладнання, можна зробити так, що після виготовлення додаткового ключа, втрачений ключ не буде більше взаємодіяти з автомобілем.
  • В разі, якщо власник автомобіля на тривалий час надавав свій автомобіль у користування іншій особі. В цьому випадку можна пройти процедуру перепідтвердження наявних ключів - повторного запису їх у блок управління автомобілем. Після цього, інший ключ, який міг бути виготовлений іншою особою під час тимчасового користування автомобілем, працювати вже не буде.
  • В разі купівлі автомобіля у попереднього власника, якщо попередній власник не надав повний комплект ключів.
   

  Також випадку придбання автівки у приватної особи, навіть за наявності повного комплекту ключів буде корисно пройти процедуру перепідтвердження наявних ключів в блоці керування. Тому що не відомо, чи не мало місце виготовлення ще одного, додаткового ключа попереднім власником, або його довіреною особою.

  За роки діяльності АТЕЛЬЄ КОНСТРУКТ, не мало жодних рекламацій щодо наданих споживачам послуг, чим вибороло собі довіру автовласників, які рекомендують це місце своїм близьким та знайомим.
  Адже, перед передачею автомобіля власнику, всі встановлені протиугінні пристрої проходять ретельну перевірку спеціалістами СONSTRUCT АТЕЛЬЄ. Все це помножене на великий і всебічний досвід співробітників.

  Це стосується також і питання виготовлення додаткових ключів до автомобілів.
  В процесі виготовлення автомобільних ключів, ми використовуємо тільки перевірене та сертифіковане обладнання від відомих виробників.

   

  Ціни на виготовлення автомобільних ключів

   
  Види робіт Роздрібна, грн
  Нарізка ключів автомобiльних Xhorse  
  Автомобільний ключ Keyless 1-ї категорії  3750,00
  Автомобільний ключ Keyless 2-ї категорії  5500,00
  Автомобільний ключ Keyless 3-ї категорії  7500,00
  Автомобільний ключ з кнопками, нарізкою та програмуванням 1-ї категорії Remote 2500,00
  Автомобільний ключ з кнопками, нарізкою та програмуванням 2-ї категорії Remote 3100,00
  Автомобільний ключ з кнопками, нарізкою та програмуванням 3-ї категорії Remote 3750,00
  Автомобільний ключ з нарізкою та програмуванням 1-ї категорії Key 750,00
  Автомобільний ключ з нарізкою та програмуванням 2-ї категорії Key 1100,00
  Автомобільний ключ з нарізкою та програмуванням 3-ї категорії Key 1500,00
   
   

  1. Декриптори від відомого європейського виробника KEYLINE.

  Це відома італійська компанія, яка існує на ринку Європи з 1770 року.
  За допомогою Декрипторів від KEYLINE можливо виготовити додаткові клони існуючих ключів. При цьому, наявність клонів не може бути зафіксована за допомогою обладнання, що знаходиться на станціях офіційного автосервісу. Це важливо, якщо автомобіль знаходиться на гарантійному обслуговуванні в мережі салонів офіційного дилера.

   
  Декриптори від відомого європейського виробника KEYLINE
   

  2. Брендове обладнання, виробництва Китай під відомими торгівельними марками Xhorse та OBDStar.

   
  Брендове обладнання, виробництва Китай під відомими торгівельними марками Xhorse та OBDStar - 1 Брендове обладнання, виробництва Китай під відомими торгівельними марками Xhorse та OBDStar - 2
   

  За допомогою даного обладнання ми можемо не тільки створювати клони ключів, а прописувати додаткові ключі, що містять чіп в блок керування автомобілем.
  А також провести процедуру перепідтвердження всіх наявних ключів до даного автомобіля.

   

  Наявне в СONSTRUCT АТЕЛЬЄ обладнання дозволяє нам працювати з різними типами транспондерів, а саме:

  •  Всіма транспондерами з фіксованим кодом Temic, Megamos, Philips, Texas;
  •  Крипто-транспондерами: PhilipsCrypto 1-го покоління, PhilipsCrypto 2 -го покоління (ID46), TexasCrypto 4D, TexasCrypto ll TX-6F, TexasCrypto lll 7F;
  •  Здійснювати роботу з транспондерами MEGAMOS CRYPTO (ID48). А це більше 28-ми марок автомобілів, ключі яких можна клонувати. Серед них майже всі моделі Volkswagen, Skoda, Audi, Seat;
  •  Здійснювати роботу з пультами дистанційного керування центральним замком автомобілів;
  •  Здійснювати внесення даних про нові ключі і прописувати кнопки дистанційного керування центральним замком і багажником за допомогою під’єднання до спеціального роз’єму автомобіля.
   

  Обладнання з’єднується з блоком керування автомобіля через OBD – роз’єм, за допомогою спеціального кабелю. В наявності є спеціальні перехідники для специфічних роз’ємів, зокрема, RENAULT.

  Проте, окрім електронної частини, більшість ключів має механічну нарізку, нанесено на лезо ключа.
  В сучасних автомобілях ставляться певні вимоги щодо точності виготовлення такої нарізки.
  Ми виконуємо механічну нарізку на заготовках автомобільних ключів від компаній KEYLINE та Xhorse, а також використовуючи оригінальні заготовки від автовиробників.

  Для нарізання механічного коду на лезо ключа використовуються високоточні верстати-копіри Bianchi 304, T-REX ADVANCE від KEY LINE, а також комп’ютерізовані універсальні верстати NINJA VORTEX, NINJA TOTAL та GYMKANA 994 виробництва KEY LINE, які можуть робити ключів, у тому числі і за кодами автовиробника. Комп’ютерізовані верстати також можуть декодувати оригінальний ключ і виготовити механічний дублікат. Це важливо, коли автомобіль має солідний термін експлуатації і оригінальний ключ та замок мають певну взаємну зношеність.

  Таким чином, маючи відповідне якісне обладнання і досвід роботи в даній сфері ми маємо можливості виготовляти ключі до більшості автомобілів популярних у нас марок, як, наприклад:

  TOYOTA/LEXUS, MERCEDES, BMW, RENAUL, SMART, MAZDA, MITSUBSI, NISSAN/INFINITY, OPEL, PEUGOT, CITROEN, KIA, FIAT, FORD, HONDA/ACCURA, VOLKSWAGEN, SKODA, DACIA, DEWOO, та для широкого спектру інших автомобілів.

  І все це ви зможете зробити паралельно, під час встановлення у нас автомобільного протиугінного захисту.

  Або завітавши до нас безпосередньо для виготовлення автомобільного ключа, чи для процедури перепідтвердження наявних ключів.

  Ми завжди раді нашим відвідувачам!

  З повагою,
  команда СONSTRUCT АТЕЛЬЄ.

   

  "Якщо у вас є питання по автоключам просто зателефонуйте мені я вам все детально розкажу! Я взагалі люблю говорити по телефону так що телефонуйте я прямо чекаю вашого дзвінка."
  Олександр (067) 500 8894

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору