МОНОЛІТ-ДВЕРІ ТА СЕЙФИ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Основні засади компанії МОНОЛІТ

  Ми працюємо лише з індивідуальними замовленнями. У масовому виробництві завжди страждає якість за рахунок кількості. Тому ми вибрали шлях виготовлення дверей на замовлення. Це дозволяє нам вести пряму комунікацію з клієнтами, проясняти їхні потреби щодо безпеки та переваги на вигляд. Таким чином, ми завжди в курсі останніх тенденцій зі зломостійкості та стильних дизайнів. Що допомагає запропонувати людям не те що є, а те, що їм насправді потрібно.

  Ми робимо всі конструкції із запасом потужності. Більшість компаній оптимізують виробництво дверей за рахунок здешевлення. Головним параметром є максимально близько дотягнути до рівня зломостійкості. Ми діємо навпаки, робимо захищеність дверей із запасом. Наші моделі перевершують показники відповідності ДСТУ на 300%, тому ми завжди впевнені у своїх виробах, а клієнти у своїй захищеності.

  Ми безперервно тестуємо та вдосконалюємо наші вироби.

  Застосовуючи перезапірні системи, високосекретні сейфові блокатори, оснащуючи системами пасток, що повністю блокують двері, конструкції "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" отримали високий захист як від силового, так і від інтелектуального методів злому. Навіть при спробах точкових атак із застосуванням найбільш потужних класів ріжучого та свердлуючого інструменту виробу "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" перевищують стандартні норми зломостійкості на 300%

   

  Тел: +38(044)223-15-03  Моб: +38(098)000-20-04
  Email: info@vzlom.kiev.ua
  м. Київ, вул. Віскозна, 3Б

  ▶️ https://vzlom.kiev.ua/

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору