Інтерв'ю
Локсмайстер-центр ЛоксМайстер Київ-Центр

ЛоксМайстер Київ-Центр
Петро Безсмертний, менеджер магазину

- Розкажіть, будь ласка, про створення та діяльність магазину, які послуги надаєте.

Петро Безсмертний
Петро Безсмертний 24 березня 2015, 14:37

- Ми входимо до всеукраїнської мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер», тож коли постало питання про відкриття магазину у центрі Києва, у Верхньому місті, було прийнято рішення відкрити магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр». Перших відвідувачів ми прийняли на початку 2009 року.

Наша діяльність зосереджена на продажу, встановленні, гарантійному та після гарантійному обслуговуванні систем змикання та систем контролю й управління доступом. Окрім того, ми пропонуємо виготовлення усього спектру ключів: Mul-t-lock (Мультилок), Abloy (Аблой), Kaba (Каба), Gege (Геге), Cisa (Чіза), Mottura (Мотура) тощо. Також у нас можна виконати професійну нарізку ключів англійського типу, електронних, автомобільних ключів та ключів з чіпом до автомобілів на оригінальному фірмовому обладнанні для виготовлення ключів.

До того ж, не буде зайвим сказати, що серед наших переваг - наше ім’я. Адже мережа «ЛоксМайстер» на ринку країни уже більше 10 років, і за цей час наші фахівці здобули авторитет та повагу серед споживачів.

- У чому конкурентні переваги Вашого магазину?

- Наша основна перевага полягає у тому, що ми пропонуємо якісну оригінальну продукцію лідерів світового ринку у сфері захисту майна та надаємо повний спектр послуг: професійну консультацію, продаж, встановлення, сервісне обслуговування. Ми надаємо послуги у найкоротший термін, а на складі завжди є вся необхідна продукція. До того ж, не буде зайвим сказати, що серед наших переваг - наше ім’я. Адже мережа «ЛоксМайстер» на ринку країни уже більше 10 років, і за цей час наші фахівці здобули авторитет та повагу серед споживачів.

- Коли почалася Ваша співпраця з «СПВ Компані Лтд.»?

- Наша співпраця з «СПВ Компані Лтд.» розпочалась відразу після відкриття магазину, тобто, з 2009 року. Відзначу, що «СПВ Компані Лтд.» наш основний постачальник продукції MUL-T-LOCK (Мультилок), ABLOY (Аблой), KNOCK N'LOCK (Кнок нлок), RYOBI (Ріобі), ROSTEX (Ростекс), ROSSLARE (Рослер) тощо. Якщо Ви спитаєте, чому ми обрали «СПВ Компані Лтд.», можна без сумнівів заявити, що ця компанія постачає в Україну продукцію лідерів галузі безпеки, а ми маємо змогу пропонувати її кінцевому споживачу.

- Як Ви вважаєте, у чому основна перевага замкової продукції від MUL-T-LOCK і ABLOY?

- Відповідаючи на це питання, можна довго перелічувати технічні переваги та розповідати про якість складових, проте відповім коротко: MUL-T-LOCK та ABLOY - це лідери ринку. Ці компанії вже стали синонімами слів безпека, якість та престиж. Перефразовуючи відоме прислів’я, можна сказати: «Покажи мені свої ключі і я скажу, хто ти». До плюсів також варто віднести можливість надавати послуги з наточки ключів, перекодуванню циліндрів та сервісну підтримку даної продукції.

MUL-T-LOCK та ABLOY - це лідери ринку. Ці компанії вже стали синонімами слів безпека, якість та престиж.

- Який захист Ви порадили би встановлювати на вхідні двері та як покупцю вибрати якісні двері?

- Це комплексне питання для окремого інтерв’ю, а якщо коротко, то потрібно вибирати двері від перевірених виробників. Наприклад, я порадив би двері ізраїльського виробника РАВ БАРИАХ (MUL-T-LOCK). Це двері з унікальною конструкцією, можливістю застосовувати найрізноманітніше декорування на основі МДФ та ПВХ-плівки Vinorit® (Вінорит). Двері встановлюються на цементно-піщаний розчин.

З українських дверей радив би двері ЛМ110 та ЛМ120 виробництва компаній «Сталь М» та «Новий Мір». В усіх цих дверях застосовано комплексний підхід до безпеки, що включає у себе: якісний і правильний конструктив дверей, ізраїльські 4-х спрямовані замки, надійну захисну фурнітуру MUL-T-LOCK (Мултилок) або ROSTEX (Ростекс), високосекретний циліндр знову ж таки MUL-T-LOCK або ABLOY, і що особливо важливо – обов’язково потрібно замовляти професійний монтаж продукції безпеки. Звісно, що двері повинні мати сертифікат, але тут потрібно розуміти, що сертифікатом квартиру чи офіс не закрити. Інколи на нашому ринку і «китайські» двері, які відкриваються консервним ножем, мають сертифікат відповідності.

Єдина квартира, у яку не змогли потрапити злочинці - це квартира нашого клієнта. Як не намагалися зламати фурнітуру ROSTEX для вхідних дверей: і свердлили, і збивали молотком, і закладали монтування, але так і не змогли відкрити.

- Яка установка або продаж найбільше запам'ятались? Чому?

- З останніх установок запам’ятався монтаж розсувних ґрат ShikMetal (Шик Метал) на вхідні двері парадного багатоквартирного будинку. Там був дуже складний для монтажу дверний проріз, нам довелось добряче подумати, як все зробити, але зрештою розсувні ґрати стали окрасою парадного. Окрім того, запам’ятався також продаж дверей RB (MUL-T-LOCK). У клієнтки, яка їх замовила був дуже оригінальний дизайнерський ремонт зі староєгипетськими мотивами, антикварними речами, нам потрібно було підібрати декоративні накладки та фурнітуру на двері так, щоб виріб доповнював інтер’єр квартири та виглядав як один з його елементів. І нам з допомогою нашого дизайнера це вдалося. Клієнтка залишилась дуже задоволеною.

- Поділіться якимось цікавим випадком з професійного життя локсмайстра.

- У серпні 2014 року до нас завітав клієнт з проханням допомогти захистити квартиру, клієнт їхав у відпустку та боявся її залишати без надійного захисту. Спочатку вартість запропонованого нами комплексного рішення на базі замка SANTOS (Сантос), фурнітури ROSTEX (Ростекс) та циліндра MUL-T-LOCK Classic (Мультилок Класік) виявилась зависокою, але ми його переконали, що безпека дешевою не буває.

Пройшов деякий час і в листопаді цей же клієнт знову завітав до нас. Він дістав з сумки понівечену захисну фурнітуру ROSTEX і розповів, що до них, зламавши тамбурні двері, вдерлися злодії та пограбували всіх сусідів. Єдина квартира, у яку не змогли потрапити злочинці - це квартира нашого клієнта. Як не намагалися зламати фурнітуру ROSTEX для вхідних дверей: і свердлили, і збивали молотком, і закладали монтування, але так і не змогли відкрити. Клієнт подякував та замовив таке ж комплексне рішення з монтажем. На цей раз вартість рішення йому вже не здавалась зависокою.