Інтерв'ю
Магазин РУСТ інтерв'ю

«Магазин РУСТ»
Костянтин Колесніков, комерційний директор компанії «Руст»

- Розкажіть, будь ласка, про створення та діяльність магазину.

Костянтин Колесніков
Костянтин Колесніков 11 лютого 2016

- «Руст» - це компанія-виробник дверей. У нашому офісі за адресою: м.Київ, вул. Шолуденка 1а, розташований виставковий зал, в якому покупці мають можливість ознайомитися із зразками продукції. Компанія «Руст» була заснована у 1997 році. Спочатку ми займалися виробництвом і продажем вхідних металевих дверей з використанням ізраїльських замків TІVLOCK, так як на той момент продукція MUL-T-LOCK® і ABLOY® ще не була представлена на українському ринку. Як і MUL-T-LOCK®, замки TІVLOCK - це багатоканальні чотиристоронні системи замикання, які на той момент добре себе зарекомендували. А з початком офіційних поставок MUL-T-LOCK® і ABLOY® почали застосовувати дані замки.

Девіз нашої компанії - "Красива неприступність", тому ми виробляємо вхідні двері, які, окрім бездоганного вигляду, є максимально надійними в плані захисту.

«Руст» пропонує комплексні рішення, які включають як виробництво високоякісних вхідних дверей, так і їх сервісне обслуговування. Ми концентруємося на якості сервісу і послуг, що надаються, маємо весь набір необхідних комплектуючих запасних частин і пропонуємо їх для своїх клієнтів.

- У чому конкурентні переваги Вашої компанії?

- Ми займаємося виключно виробництвом високоякісних вхідних дверей протягом усіх 19 років діяльності компанії. Нічим іншим ми ніколи не займалися, не "розпорошувалися» на інші напрямки, наприклад, виробництво міжкімнатних дверей. Компанія «Руст» - вузькоспеціалізована компанія з виробництва і реалізації вхідних металевих дверей, і, завдяки цьому, ми маємо колосальний досвід в даному напрямку, що дозволяє впевнено почувати себе на ринку і пропонувати найкращі рішення з безпеки. Саме це і є наша основна конкурентна перевага. Також хочу відзначити високу якість сервісу, тому що хороші двері потрібно правильно встановити, а також забезпечити оперативне вирішення виникаючих в процесі експлуатації питань.

- Коли почалося Ваше співробітництво з «СПВ Компані Лтд.»?

- Можна сказати, що «Руст» і «СПВ Компані Лтд.» Йшли «нога в ногу» з моменту свого створення і до сьогоднішнього дня. Співпраця з «СПВ Компані Лтд.» почалася практично з моменту заснування компанії - з кінця 1997 року. Саме тоді для забезпечення надійного захисту вироблених дверей ми почали закуповувати у «СПВ Компані Лтд.» замки і циліндрові механізми MUL-T-LOCK®, оздоблювальні ПВХ-плівки Vinorit®, які раніше імпортували самостійно. Пізніше, з початком поставок ABLOY®, ми також стали активно застосовувати дану продукцію у виробництві дверей і просувати її на українському ринку.

- Чому саме «СПВ Компані Лтд.»?

- Тому, що в певний момент стало вигідно не займатися самостійно імпортом замкової продукції, а «СПВ Компані Лтд.» пропонувала достатньо цікаві ціни і широкий асортимент MUL-T-LOCK® і пізніше ABLOY®. Наприкінці 1990-х «Руст» перебувала на етапі інтенсивного зростання, тому основні зусилля компанії були сконцентровані на оптимізації виробництва і продажів, а не організації імпорту замкової продукції. А з урахуванням того, що «СПВ Компані Лтд.» виконувала свої зобов'язання якісно і вчасно, здійснювала необхідну сервісну підтримку, обумовлену наявністю у «СПВ Компані Лтд.» статусу офіційного представника MUL-T-LOCK® і ABLOY®, це сприяло формуванню міцних і довготривалих взаємовигідних відносин «Руст» і «СПВ Компані Лтд.».

- Як Ви вважаєте, в чому основна перевага замкової продукції від MUL-T-LOCK® і ABLOY®?

- Перш за все, це можливості сервісу і по продукції MUL-T-LOCK® і по ABLOY®. Також дуже важлива взаємозамінність, яка не завжди присутня в інших брендах. Зокрема, якщо взяти відомі італійські бренди, що часто застосовуються, - Cisa® (Чиза), Mottura® (Мотура) - дана продукція не завжди є взаємозамінною і відповідною за розміром.

Що стосується MUL-T-LOCK® і ABLOY®, тут ведеться хороша правильна європейська практика, в результаті чого забезпечується наявність всіх необхідних запасних частин, і, що важливо, є взаємозамінність замкової продукції, що випускалася раніше,  більш сучасними аналогами, що надзвичайно актуально для компаній, які давно працюють на ринку і стикаються з необхідністю сервісного обслуговування продукції, випущеної не 1-3 роки, а, наприклад, 10-15 і більше років тому, як в нашому випадку.

Адже ми не в праві вимагати від клієнта замінити, наприклад, двері на більш сучасні. Правильне рішення в такій ситуації - запропонувати клієнту більш сучасний і досконалий аналог застарілої замкової продукції або замків, які вийшли з ладу. І в цьому плані у замкової продукції MUL-T-LOCK® і ABLOY® немає альтернативи. Окремо хочеться відзначити роботу офіційного представництва ABLOY OY в Україні з підтримки замкової продукції ABLOY® і оперативного вирішення питань, що виникають, що вигідно відрізняє його від інших виробників і сприяє ствердженню в Україні європейських принципів ведення бізнесу.

- Який захист Ви порадили б встановлювати на вхідні двері і як покупцеві вибрати якісні вхідні двері?

- В даний момент ми вважаємо найкращим «мікс», що поєднує фурнітуру MUL-T-LOCK® Platinum і корпус замка MUL-T-LOCK®, так як MUL-T-LOCK®, на відміну від італійських брендів, що пропонують переважно тристоронні замки, пропонує чотиристоронній замок. Окрема «фішка» MUL-T-LOCK® - спеціальна шестерня, яка при повороті ключа всього на 360° забезпечує рівномірне і м'яке розходження запірного механізму у 4 напрямках без необхідності додаткових клацань і т.ін. Найкращим рішенням циліндрового механізму у такому випадку буде використання системи ABLOY® Protec2, яку ми вважаємо найкращою на сьогоднішній день механічною системою. Безумовно, у нас в асортименті представлені і найсучасніші електромеханічні системи MUL-T-LOCK® і ABLOY® ультрапреміального сегменту, однак попит на них з огляду на високу вартість істотно обмежений. Дана конфігурація є найкращим рішенням для більшості покупців, що забезпечує одночасно з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» найвищі показники захищеності і надійності.

- Чи завжди ціна виправдовує якість замку?

- Для того, щоб дати однозначну відповідь на це запитання, необхідно розглядати кожен продукт окремо. Наприклад, ми своїм клієнтам протягом останніх 15 років рекомендуємо виключно дотягувачі дверей ABLOY®, незважаючи на їх достатньо високу ціну. Це здається неймовірним, але за весь період нашої роботи з даною продукцією ABLOY® не було жодного випадку виходу їх з ладу. Хоча їх встановлюють переважно в об'єктах комерційної нерухомості з високим трафіком відвідувачів: офісних, торгових центрах, представництвах великих компаній. Єдиною умовою безвідмовної роботи дотягувачів ABLOY® є правильний монтаж кваліфікованими фахівцями.

З циліндровими механізмами ситуація аналогічна.

Висока якість замкової продукції MUL-T-LOCK® і ABLOY® дозволяє нам розширити стандартну гарантію виробника з 12 місяців до 3 років без шкоди для себе, оскільки гарантія на двері «Руст» - 3 роки. Бо працюють MUL-T-LOCK® і ABLOY® дійсно безпроблемно.

 

- Яка установка або продаж найбільше запам'яталися? Чому?

- Цікаві випадки пов'язані з «братами нашими меншими». Так, у одного нашого клієнта кілька разів самостійно зачинялися двері, і він телефонував нам і говорив, що не може потрапити до себе додому. Тут необхідно зауважити, що деякий час в стандартну комплектацію наших дверей, окрім чотиристороннього замку MUL-T-LOCK®, входила защіпка TESA®. З досвіду роботи з даними защіпками ми знали про їх високу надійність і повну відсутність можливості самовільного закриття. Однак двері якимось дивом все одно закривалася. Звичайно, ми кожен раз допомагали нашому клієнтові, і після другого візиту нашим фахівцям вдалося розгадати цю загадку. Виявилося, що у всьому «винна» велика собака породи «дог», яка вільно розгулювала по квартирі. Коли двері зачинялися, собака кидалася на них і через свій високий зріст, чіпляючи, закривала защіпку. Ми запропонували клієнту врізати другий зовнішній замок, що і було успішно зроблено.

Інший випадок також пов'язаний з собакою, на цей раз породи «бультер'єр». Суть у тому, що собака з незрозумілих причин: чи то від надлишку почуттів, чи то від образи, за час відсутності господарів будинку з'їла ручку з внутрішньої сторони на фурнітурі «Золота медаль». В результаті нам довелося її повністю замінити.

- Поділіться якимось цікавим випадком з професійного життя локсмайстра.

- На початку нашої діяльності, наприкінці 90-х років, один наш клієнт в процесі виконання так званого «євроремонту» в квартирі на вул. О. Гончара у Києві, пов'язаного у тому числі і з заміною вхідних дверей, зрозумів, що йому потрібні не ліві, а праві двері. Однак двері вже була виготовлені і можливості замінити петлі місцями не було. Єдиним рішенням в даній ситуації було виготовлення нових дверей, які, звичайно, коштували недешево. Не довго думаючи, клієнт запропонував перевернути двері. Навіть не дивлячись на очевидні труднощі, пов'язані з перевертанням вхідних дверей для клієнта: нижнім розташуванням «вічка» дверей, необхідності піднімати, а не опускати ручку для відкриття дверей, він погодився на таку незвичайну установку і двері були успішно встановлені. А найцікавіше, що ці двері, до речі, з замком MUL-T-LOCK®, стоять досі і, як і раніше, справно працюють навіть «догори ногами»! Чи це не найкраще підтвердження неперевершеної якості MUL-T-LOCK®?