Інтерв'ю
Стратег Компані интерв'ю

«Стратег Компані
Анатолій Гаврищук, менеджер магазину

- Розкажіть, будь ласка, про створення та діяльність магазину.

Анатолий Гаврищук
Анатолій Гаврищук 18 березня 2016

- Магазин «Комплексне рішення» в ТЦ DreamTown був створений в 2013 році. На сьогоднішній день дуже багато пропозицій на ринку за такими напрямками як замки, двері, дотягувачі, фурнітура... В основному це вузькоспеціалізовані компанії та Інтернет-магазини. Оскільки важко конкурувати з такою кількістю пропозицій, ми зробили ставку на «Комплексне Рішення». Ідея - у комплексі запропонувати продаж, монтаж та сервісний супровід механічних та електромеханічних замків, циліндрів, фурнітури, дверних дотягувачів. Продаж і встановлення сертифікованих вхідних металевих дверей, а також виготовлення ключів всіх основних видів.

Пізніше прийняли рішення відкрити в магазині сервісні центри з продукції MUL-T-LOCK® і ABLOY®, а також Авторизовані центри з виготовлення ключів. Для цієї мети взяли в оренду фірмові верстати MUL-T-LOCK® та ABLOY® для наточки цілого ряду оригінальних ключів. Цей крок розширив наші можливості з надання сервісних послуг. Тепер ми в найкоротші терміни можемо розробляти системи Один ключ і Майстер-ключ, у лічені хвилини виготовляти оригінальні ключі ABLOY® Protec і Protec2, а так само MUL-T-LOCK® 7х7, Classic, Interactive, Interactive+.

- Які конкурентні переваги Вашого магазину перед іншими?

- Перш за все - це швидке реагування та якісне обслуговування. По-друге, місце розташування магазину ТЦ DreamTown. На Оболоні не так багато магазинів, які б пропонували послуги професійного монтажу та широкий асортимент продукції безпеки: вхідні двері, замки, замкові циліндри, дверна захисна фурнітура. По-третє, це графік роботи магазину з 10.00 до 20.00 без вихідних. Це зручно для працюючих людей, адже так вони зможуть заїхати до нас після роботи або у вихідний день.

Крім того, наш магазин у 2014 р. вступив до Української Локсмайстер Федерації (УЛФ). Це громадська організація, яка об'єднує професіоналів галузі безпеки об'єктів, виробників та імпортерів дверей, замків, фахівців з аварійного відкриття і т.д. Членство в УЛФ - беззаперечна перевага, оскільки сьогоднішній потенційний покупець все частіше замислюється, кому довірити такі делікатні речі як безпека.

Наша головна перевага - це швидке реагування та якісне обслуговування.

- Які перспективи розвитку магазину Ви бачите?

- У нас тут не так багато місця. У перспективі хотілося б розширитися, додати зразків електромеханічних замків, домофонів, дверей, сейфів. Зараз є дуже багато цікавих дизайнерських рішень для дверних накладок, в т.ч. і від дизайнерів «СПВ Компані Лтд.» Планів дуже багато, але все впирається у фінанси. На жаль, бізнес зараз, як і наша країна, переживають не найкращі часи.

- Коли почалася Ваша співпраця з «СПВ Компані Лтд.»?

- Можна сказати, що так історично склалося. Наше співробітництво почалося досить давно, коли у нас був невеликий магазин на Позняках.

- Чому саме «СПВ Компані Лтд.»?

- Тут кілька причин. Насамперед - це різноманітність пропонованої продукції, яка завжди є в наявності на складі. Друга причина - це звичайно ж хороша логістика. Третя - якісний брендовий конкурентний продукт. Ну і буде неправильним не сказати про технічну підтримку, рекламної, а також проведення семінарів для навчання співробітників, презентації новинок ринку безпеки.

- У чому ви бачите майбутнє технологій безпеки, адже постійно існує негласне протистояння між механікою та електронікою?

- Думаю, що ці два напрямки нерозривні та навіть взаємозалежні. Механічні та електронні рішення безпеки будуть йти поруч, і розвиватися паралельно. Механічні та електромеханічні рішення безпеки мають як свої плюси, так і мінуси. Механіка надійна, довговічна, проста в експлуатації, у свою чергу електроніка пропонує більше комфорту, можливість керувати замками дистанційно, вести аудит подій в системі і т.д.

В комплексне рішення безпеки вхідних дверей входить: високо-секретний замковий циліндр, якісний замок, захисна фурнітура з броненакладкою, що захищає циліндр замку.

-Розкажіть, будь ласка, про інсталяцію або продаж, які найбільше запам'ятались?

- З нещодавніх, думаю, це майстер-система на платформі MUL-T-LOCK® 7х7 для споруджуваного під Києвом нового зоопарку. Зараз про нього ще мало відомо, але це буде один з найбільших зоопарків в Європі. Ми активно займаємося мастеризацією потрібної кількості дверних циліндрів MUL-T-LOCK® 7х7 та універсальних навісних замків MUL-T-LOCK® серії G55 / G47. Це якісні ізраїльські замки та циліндри, що будуть використовуватися для замикання вольєрів, барлогів та клітин звірів. Під охороною MUL-T-LOCK® вже знаходяться ведмеді та кішки, на черзі вовки і мавпи.

Надійність роботи замка на половину залежить від професійного монтажу, особливо важлива правильність кріплення захисту замку, що обумовлює його здатність протидії несанкціонованого відкривання.

- Який захист Ви порадили би встановлювати на вхідні двері та як краще людині убезпечити себе від крадіжки?

- До кожних дверей потрібно підходити індивідуально. Існує безліч варіантів захисту. Перш за все, потрібно розуміти, планується монтаж нових замків у нові двері, або установку потрібно провести на заміну старих замків. Маючи такий мінімум інформації, можна визначити, яке рішення підійде клієнту. До слова, багато залежить і від правильного монтажу продукції. Існує ряд інформаційно підкованих покупців, які вважають, що можуть самостійно встановити замок, але як показала практика, в 90% випадків вони зроблять це некоректно. Після проведення аматорської установки можуть виникати проблеми у роботі виробу: заїдання замка, труднощі з поворотом ключа в циліндрі тощо. У підсумку, клієнти знову звертаються до нас за допомогою. Надійність роботи замка на половину залежить від професійного монтажу, особливо важлива правильність кріплення захисту замка, що обумовлює його здатність протидії несанкціонованому відкриттю.

Тому краще спочатку не економити на майстрі. Раджу з питань монтажу та вибору замкової продукції звертатися до кваліфікованих фахівців-локсмайстрів. Ми надаємо повний комплекс послуг з монтажу та гарантію на виконані роботи. Потрібно просто зателефонувати до нас, залишити заявку, до Вас приїде професіонал, зробить виміри, оцінить Ваші двері, визначить, яку замкову продукцію в неї можна встановити, а яку - ні. На основі висновків майстра, менеджер запропонує покупцеві кілька варіантів комплексного вирішення питання безпеки вхідних дверей у різних цінових категоріях. У комплексне рішення входить: високо-секретний замковий циліндр, якісний замок, захисна фурнітура з броненакладкою, що захищає циліндр замка. Самостійно такі рішення краще не приймати.

- Чи завжди ціна виправдовує якість замка?

- Важливо розуміти, що питання не тільки в ціні, а головним чином у функціональності замка. Першочергово потрібно розуміти, які завдання має виконувати замок і в які двері він встановлюється. Іноді деякі менші за ціною рішення в підсумку будуть кращими за функціональністю. Тому перед покупкою варто обов'язково проконсультуватися у фахівця.

- Тобто, Ваш асортимент охоплює широкі цінові категорії?

- На весь наш асортимент ми даємо гарантію. Півтора, два роки, п'ять років, залежно від продукту. Тому нам не цікаво продавати занадто дешеві продукти сумнівної якості, щоб потім щодня їздити до покупця і вирішувати проблеми з некоректною роботою замків. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені своїм придбанням і відчували себе захищеними, а поставлений нами замок або захисна дверна фурнітура прослужили довгі роки. Наш орієнтир - це якісний заводський стандарт; виріб з високими експлуатаційними якостями, який не буде приносити проблем і головного болю користувачеві. До цього ми і прагнемо.