SPV Company Ltd. запрошує на міжнародну виставку InterBuildExpo 2018 / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > SPV Company Ltd. запрошує на міжнародну виставку InterBuildExpo 2018

 • 26.02.2018

  SPV Company Ltd. запрошує на міжнародну виставку InterBuildExpo 2018

  SPV Company Ltd. запрошує на міжнародну виставку InterBuildExpo 2018

  SPV Company Ltd. – надійний партнер та імпортер систем безпеки на ринку України.

   

  Об’єднуючись з професіоналами та споживачами ми будуємо безпечну та захищену Україну. Тому вже з 20 до 23 березня 2018 року чекаємо кожного, хто цінує впевненість та надійність на щорічній галузевій виставці InterBuildExpo 2018, яка, цього року, відбудеться у Міжнародному Виставковому Центрі, що на Броварському проспекті.

  Відвідувачі стенду SPV Company Ltd. стануть свідками світових стандартів в Україні, злагоджених послуг та інноваційних технологій безпеки та декору:

  1. Оновленою циліндровою платформою MUL-T-LOCK ClassicPro, яка володіє телескопічним піном спеціальної форми, що суттєво ускладнює злам циліндрів методом бампінгу і за допомогою відмичок. Завдяки новим можливостям, MUL-T-LOCK ClassicPro дає змогу ширше персоналізувати профілі для клієнтів.
  2. Циліндровою платформою ABLOY Protec2 з технологією CLIQ, яка вперше пропонуватиметься для приватного замовлення! Технологія Cliq Connect за допомогою Bluetooth-з’єднання зі смартфоном дозволяє оперативно керувати режимом доступу, а також отримувати звіти по кожному ключу.
  3. Посиленою дверною фурнітурою ROSTEX SolidPro+, в якій «+» у назві означає посилений захист проти зламу, що відповідає 4 класу безпеки.
  4. Новими моделями протекторів DISEC з абсолютно новим дизайном, що відповідає найсучаснішим трендам!

  Крім зазначених новинок, очікуйте також презентації іншої продукції, зокрема, SPV Company Ltd. традиційно представить двері APERTO®, висотою близько чотирьох метрів; модельний ряд фурнітури ROSTEX, замків VIRO, відеовічок MUL-T-LOCK та багато чого іншого. 

  Партнерство з SPV Company Ltd.  – надійно, безпечно та ефективно.

  Схема виставки InterBuildExpo 2018

  До зустрічі на InterBuildExpo 2018!

   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору