Наші іноземні партнери - MUL-T-LOCK ITALY / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • MUL-T-LOCK ITALY, Італія

   
   
  ПРО КОМПАНІЮ
   
  Mul-T-Lock Italy ( мультилок італія ) – провідний італійський виробник замково-скобяних виробів. Компанія пропонує широкий асортимент замкових механізмів і замикальних конструкцій найвищої секретності для житлових приміщень і промислових будівель.

  На європейському заводі виготовляють сувальдні, роторні одно- та двосистемні замки, броненакладки й різноманітні додаткові аксесуари.
   
  Високобезпечні замки.

  Вироби Mul-T-Lock Italy поєднують якість і надійність механізмів, високу стійкість до впливів та зручність в експлуатації. Продукція Mul-T-Lock Italy широко використовується для державних, комерційних, промислових та житлових приміщень. Уся лінійка виробів Mul-T-Lock Italy виготовляється за найвищими стандартами якості, з кращих матеріалів за новітніми технологіями.

  Mul-T-Lock Italy завжди пропонує клієнтам надійну продукцію за розумною ціною.
   
  Високобезпечні замки.
   
   
   
   
   
   
  Сертифікати:

   
  Виробник високобезпечних циліндрів всіх типів; корпусів дверних замків, замків: висячих, для обладнання, електромеханічних; дотягувачів та автоматики для дверей.    certificate
   
  Найпопулярніша продукція MUL-T-LOCK Italy:
  Протектори захисні MUL-T-LOCK Italy
  Замки основні багатонаправлені
   
  Читайте також:
  Замок - запорука безпеки
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору