Наші іноземні партнери - ROSSLARE / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • ROSSLARE, Ізраїль

   
  ROSSLARE Security Products

   

   
  ІСТОРІЯ
   
  ROSSLARE Security Products (рослер сек’юріті продактс) - це підрозділ Rosslare Enterprises Ltd., що виробляє та продає високоякісну продукцію безпеки. З моменту свого створення в 1980 році, ROSSLARE впроваджує новітні технології та пропонує високоякісну продукцію для обладнання корпоративних об’єктів, невеликих підприємств та житлових будинків. Сьогодні великий діапазон продукції включає в себе: системи контролю доступу та аксесуари до них, дротові та бездротові системи охорони, системи управління патрульною охороною та програмне забезпечення.
   
  ROSSLARE
  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  «СПВ Компани Лтд.» представляє продукцію ROSSLARE на ринку України з 2008 року. ROSSLARE привернула увагу до своєї продукції завдяки постійному вдосконаленню виробничого процесу, використанню новітніх технологій та прагненню йти в ногу з часом.
   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ ROSSLARE?

    Продукція відрізняється добре продуманим дизайном й оптимальним співвідношенням ціни та якості

    Сертифікати ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004 свідчать про відповідність продукції високим міжнародним стандартам якості

    Використання новітніх технологій

    Увага до потреб клієнтів та сучасного ринку
   
   
  ПРО КОМПАНІЮ ROSSLARE
   

  Rosslare Enterprises Ltd. заснована у 1978 році у Гонконзі. Відділи технічного проектування та маркетингу розташовані в Ізраїлі. Підрозділ ROSSLARE (рослер) Security Products з’явився у 1980 році.

   
  ROSSLARE пишається своєю міжнародною репутацією. Виробник дотримується високих стандартів якості в обслуговуванні клієнтів. Компанія має сертифікати відповідності діючим міжнародним стандартам: ISO 9001:2000, ISO 14001:2004. Дані сертифікати свідчать про відповідність виробництва високим стандартам ринку. ISO 9001 засвідчує виконання компанією міжнародних стандартів якості та вимог, які визначають принципи та належну практику виробничих операцій. ISO 14001 є важливим стандартом у системі екологічного менеджменту, що свідчить про дотримання компанією вимог з охорони та збереження навколишнього середовища.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
   
  У ROSSLARE існує три основні напрямки діяльності: контроль доступу, виявлення вторгнень і контроль патрулювання. ROSSLARE має індивідуальний підхід до кожного зі своїх клієнтів, а продукція компанії ідеально поєднує інженерні та дизайнерські рішення.
   

   
   
   
  Сертифікати:

   
   certificate
   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору