Вакансії / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Вакансії


SPV

Ми команда із багаторічним успішним досвідом, як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.

- Наш девіз – БУДУЄМО УКРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ ТА КРАСИВОЮ!
- Сьогодні ми прагнемо, як ніколи, зробити Наш Дім безпечним. Якщо ти любиш те, чим займаєшся - ми запрошуємо тебе у свою команду!
- Детальніше з нашими вакансіями можна ознайомитися за посиланнями:

Помічник менеджера з продажу, оператор 1С

Вимоги:

Знання програми 1С 8 на рівні впевненого користувача. Володіння MC Office. Відповідальність, уважність, пунктуальність. Грамотна письмова українська мова. Гарні комунікативні навички.

Обов’язки:

Обробка замовлень від клієнтів в програмі 1С 8.3, отриманих з сайту lock.com.ua. та засобами зв’язку. Створення нового контрагента в базі, контроль підписання угод. Контроль оплат, відслідкування документообігу. Аналітика продаж, формування звітів.

Умови:

Офіційна заробітна плата, своєчасна оплата двічі на місяць, офіційне працевлаштування (додатково ви отримуєте 13-ту заробітну плату в кінці півріччя та 14-ту заробітну плату в кінці року. Після 3-х повних відпрацьованих років в компанії, ви отримуєте 15-ту заробітну плату, далі щорічно). 5-ти денний робочий тиждень 09:00 — 18:00. Щорічна оплачувана відпустка 24 дні. Комфортабельний офіс, зручне розташування, поруч з метро Дорогожичі, метро Шулявська. Можливе працевлаштування в регіональних офісах у Львові, Дніпрі, Одесі, Чернівцях.

 

За детальнішою інформацією стосовно вакансій, просимо звертатися за телефоном +380674043470. Також надсилайте Ваші резюме на електронну адресу hr@spv.ua

 

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору