Універсальний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобілів MAZDA 6 та MAZDA CX-5 / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Універсальний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобілів MAZDA 6 та MAZDA CX-5

 • 27.08.2015

  Універсальний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобілів MAZDA 6 та MAZDA CX-5

  Універсальний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобілів MAZDA 6 та MAZDA CX-5
  У конструкторському центрі Construct Ательє, де виконують ексклюзивну розробку та встановлення протиугінних систем для автомобілів, проведена розробка замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Четверте рішення з протиугінного захисту) для автомобілів японської марки MAZDA 6 та MAZDA CX-5. Особливість даного модельного блокіратора полягає у тому, що цей замок капоту - одночасно може бути встановлений як на автомобілі MAZDA 6, так і MAZDA CX-5.
   
  Головна задача замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) - це унеможливлення несанкціонованого доступу зловмисників до моторного відсіку автомобіля. Особливо корисним замок капоту буде для тих автомобілів, де встановлено додаткове блокування електронний систем під капотом. Блокіратор CONSTRUCT® HOOD-LOCK захистить дане блокування від спроб знешкодження, а значить у рази підвищить загальну захищеність авто від угону.
  Протиугінний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) для
  Для створення максимально ефективного протиугінного захисту автомобіля фахівці Construct Ательє радять застосовувати разом з замком капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK - кодові чи карткові імобілайзери SPETROTEC® (Спетротек). Автомобільні імобілайзери SPETROTEC® (Спетротек) покликані перешкоджати несанкціонованому запуску двигуна автомобіля.

  Докладніше про протиугінні системи CONSTRUCT® читайте на сайті генерального імпортера – «СПВ Компані Лтд.», а також у журналі «Замки і ключі» та у блозі construct.spv.ua від найкращих спеціалістів галузі.
   
   
  Детальніше про те, як вберегти підкапотний простір автомобіля від зазіхань зловмисників за допомогою замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок), читайте ТУТ.
   
  Принцип роботи Четвертого рішення з протиугінного захисту дивіться у відео.
   
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних замків CONSTRUCT® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
   
   
  Матеріали по темі:
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору