Підкапотний простір HYUNDAI SONATA під захистом замка CONSTRUCT® HOOD-LOCK / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Підкапотний простір HYUNDAI SONATA під захистом замка CONSTRUCT® HOOD-LOCK

 • 08.04.2015

  Підкапотний простір HYUNDAI SONATA під захистом замка CONSTRUCT® HOOD-LOCK

  Підкапотний простір HYUNDAI SONATA під захистом замка CONSTRUCT® HOOD-LOCK
  Інженери-конструктори Construct Ательє нещодавно провели розробку та виконали монтаж замка капота CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) на седан HYUNDAI Sonata. Новому замку капота присвоїли номер - CHLV 015-045.
   
  Цікаво, що на автомобілі вже був встановлений протиугінний замок CONSTRUCT® КПП, проте власник вирішив підвищити рівень захисту свого автомобіля та встановити додатково замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK. З цією задачею він і звернувся до фахівців Construct Ательє - центру з індивідуальної розробки та монтажу протиугінних систем чеського виробництва CONSTRUCT®.
   
  Окрім того, спеціалісти Construct Ательє радять для створення максимально ефективного комплексного захисту автомобіля, при монтажі замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK встановлювати у підкапотному просторі авто кодовий чи картковий імобілайзер SPETROTEC® (Спетротек).
  Протиугінний замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) на HYUNDAI Sonata
   
  Докладніше про протиугінні системи CONSTRUCT® читайте на сайті генерального імпортера – «СПВ Компані Лтд.», а також у журналі «Замки і ключі» та у блозі construct.spv.ua від найкращих спеціалістів галузі.
   
   
  Детальніше про те, як вберегти підкапотний простір автомобіля від зазіхань зловмисників за допомогою замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок), читайте ТУТ.
   
  Принцип роботи Четвертого рішення з протиугінного захисту дивіться у відео.
   
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних замків CONSTRUCT® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
   
   
  Матеріали по темі:
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору