Захист вантажів комерційних автомобілів від італійського виробника Viro / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Захист вантажів комерційних автомобілів від італійського виробника Viro

 • 15.05.2019

  Захист вантажів комерційних автомобілів від італійського виробника Viro

  Захист вантажів комерційних автомобілів від італійського виробника Viro

  Зі збільшенням обсягів вантажоперевезень автомобільним транспортом і збільшенням парку комерційних автомобілів в Україні, стає актуальною проблема захисту вантажу, вартість якого іноді в кілька разів перевищує вартість самого автомобіля.

   
   

  Штатні замки дверей автомобіля не забезпечують надійний захист від злому і легко можуть бути розкриті відмичками або ломачем. Також, все частіше, зустрічається злам комерційних автомобілів "код-грабером". За допомогою невеликого пристрою, сигнал штатного центрального замка або додаткової сигналізації перехоплюють і самостійно відтворюють його для відкривання дверей і зняття сигналізації.

  Захист і надійне зберігання продукції в вантажних відсіках автомобілів є актуальним питанням для багатьох видів бізнесу.

  Замок VIRO VAN LOCK R STAINLESS_STEEL навесной
   

  SPV Company Ltd. пропонує убезпечити вантаж, що перевозиться в вантажних фургонах і мікроавтобусах системою блокування Van Lock производителя Viro Італія.

  Корпус замка має запатентовану овальну обтічну форму без гострих країв і точок опори для силового злому. Корпус системи блокування з нержавіючої сталі стійкий до корозії і суворих погодних умов. Може застосовуватися для задніх двостулкових чи бічних розсувних дверей.

  Viro Van Lock

  Замок “Van Lock” фіксує двері при закритті і забезпечує високу ступінь безпеки завдяки високосекретному циліндру, стійкого до всіх видів силового злому.

  Циліндр 7-ми піновий з 3-ма ключами Viro Top профілю:

  • автоматичне замикання при закриванні задніх і бічних розсувних дверей;
  • може перебувати в режимі "завжди відкрито" зі вставленим та повернутим ключем;
  • можливість аварійного відкривання зсередини (практично недоступне зовні інструментами для злому), якщо хтось випадково залишається всередині закритим;
  • кріплення за допомогою анкерних пластин і гвинтів з нержавіючої сталі;
  • захист від несприятливих погодних умов.
   

  Підсумки

  Система блокування "Van Lock" це не тільки броненакладка на звичайний штатний замок. Це повноцінна перша лінія оборони вантажу в мікроавтобусі або вантажівці. Без недостатків та обхідних шляхів для злому. Але з високою варіативністю, гнучкістю застосування, запасом надійності і приємним оку дизайном.

  Пам'ятайте, що всі вантажівки і мікроавтобуси в заводській комплектації широко використовують замки добре відомі серед зломщиків.

   
  lock.uaДе купити автомобільні замки Van Lock? Актуальні ціни, наявність і найближчий магазин з майстром тут:  lock.ua!
   
   
  Замок VIRO VAN LOCK - забезпечує високу ступінь безпеки завдяки фіксуючої системі циліндра і пластини від висвердлювання. 
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору