Встановлення супутникової системи безпеки iWatcher Guard від SPETROTEC® на VW Crafter / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Встановлення супутникової системи безпеки iWatcher Guard від SPETROTEC® на VW Crafter

 • 31.05.2016

  Встановлення супутникової системи безпеки iWatcher Guard від SPETROTEC® на VW Crafter

  Встановлення супутникової системи безпеки iWatcher Guard від SPETROTEC® на VW Crafter

  У будь-якій галузі, де використовується автомобільний парк, актуальними є питання  безпеки, контролю і моніторингу транспорту за допомогою GPS  систем. Система iWatcher одночасно забезпечує протиугінний захист від викрадення та дозволяє отримувати інформацію з контролю пересування транспорту використовуючи ПО в області моніторингу та управління транспортом (MabatOn-Line).

  Фахівці центру CONSTRUCT Ательє, успішно інсталюють новітні супутникові системи безпеки. Одна з останніх успішних інсталяцій в цій області - установка супутникової системи безпеки iWatcher Guard від SPETROTEC® на комерційний автомобіль VW Crafter.


   
  iWatcher Guard
  – це універсальна і економічна GSM/GPS протиугінна система тривожної сигналізації і контролю, в якій глобальна система позиціонування (GPS) використовується для стеження за координатами автомобіля, а мережа GSM - для управління і моніторингу стану автомобіля за допомогою SMS і каналів зв'язку GPRS.  

  Система iWatcher Guard складається з
   
  Система iWatcher Guard дозволяє

  Механізм постановки та зняття системи з охорони
   

  Графічний інтерфейс зручного смартфон-додатку дозволяє дистанційно керувати iWatcher Guard і отримувати від автомобіля важливі дані, а також сигнали тривоги.


   
  Використання супутникової системи безпеки iWatcher Guard надає будь-якому автовласнику чудову можливість захистити свій автомобіль від викрадення та одночасно змогу отримувати інформацію з контролю пересування транспорту.

  Докладніше про сучасні протиугінні системи читайте на сайті генерального імпортера – «СПВ Компані Лтд.», а також у журналі «Замки і ключі» та у блозі construct.spv.ua від найкращих спеціалістів галузі.
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних систем SPETROTEC® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.

   

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору