Нові супутникові протиугінні системи I-Watcher CA від SPETROTEC® / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Нові супутникові протиугінні системи I-Watcher CA від SPETROTEC®

 • 16.12.2015

  Нові супутникові протиугінні системи I-Watcher CA від SPETROTEC®

  Нові супутникові протиугінні системи I-Watcher CA від SPETROTEC®
  Повідомляємо про поповнення асортименту електронних протиугінних систем. Відтепер для замовлення доступні нові супутникові системи від відомого виробника пристроїв для захисту від угону та систем контролю транспорту – ізраїльської компанії SPETROTEC®. Нова система I-Watcher Cellular Alarm (СА) – це універсальна та економічно-ефективна супутникова GSM/GPS-протиугінна система тривожної сигналізації та контролю.
   
  Принцип дії I-Watcher СА полягає у тому, що система одночасно використовує GPS (глобальну систему позиціонування) для стеження за координатами автомобіля та GSM (стільникову мережу) для управління та моніторингу стану автомобіля.
  Система SPETROTEC® I-Watcher Cellular Alarm (СА) – це універсальна супутникова GSM/GPS-протиугінна система
  Переваги електронної протиугінної системи I-Watcher СА:
  Стеження за місцезнаходженням автомобіля в режимі реального часу за допомогою смартфону;
  Отримання сигналу тривоги при спробі угону, перевищенні швидкості, буксируванні, нахилі, низькому заряді та відключенні акумуляторної батареї;
  Глушіння двигуна з дистанційного пульта при спробі викрадення;
  Постановка та зняття з охорони за допомогою дистанційного пульта;
  Зв'язок за допомогою GPRS або SMS-повідомлень;
  Індикація стану замка запалювання (увімкнений/вимкнений) та стану дверей автомобіля (відчинені/зачинені);
  Можливість керувати системою за допомогою низки зручних способів: безконтактна карта-мітка, бездротовий пульт набору коду, оригінальний штатний ключ автомобіля, клавіатура на приладовій панелі, смартфон-додаток I-Watcher, SMS з мобільного телефону;
  Кнопка «Паніка»;
  Низьке енергоспоживання.
   
  Докладніше про електронну протиугінну систему I-Watcher СА від компанії SPETROTEC® читайте на сайті генерального імпортера – «СПВ Компані Лтд.», а також у журналі «Замки і ключі» та у блозі construct.spv.ua від найкращих спеціалістів галузі.
    
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних систем SPETROTEC® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
   
   
  Матеріали по темі:
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору