Розроблено замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобіля HYUNDAI Accent / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Розроблено замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобіля HYUNDAI Accent

 • 22.05.2015

  Розроблено замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобіля HYUNDAI Accent

  Розроблено замок капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK для автомобіля HYUNDAI Accent
  У авторизованому чеським заводом-виробником центрі з ексклюзивних установок - Construct Ательє, нещодавно провели розробку та монтаж замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) для седану HYUNDAI Accent. Новому замку капота було призначено номер – CHLV 15-046.
   
  Основна перевага механічного замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Четверте рішення) полягає у тому, що замок повністю енергонезалежний, а вихід циліндра замка можна розмістити у будь-якому зручному для власника місці у салоні авто, зокрема й біля штатної ручки відчинення капота.
   
  Виконавши монтаж замка капоту на HYUNDAI Accent, фахівці Construct Ательє порадили власнику автомобіля для досягнення комплексної протиугінної безпеки, встановити також й кнопковий імобілайзер SPETROTEC i5 (Спетротек ай 5), реле якого розмістити у підкапотному просторі, що надійно захищений замком CONSTRUCT® HOOD-LOCK. Автомобільні імобілайзери призначені для того, щоб перешкоджати несанкціонованому запуску двигуна автомобіля.
   
  CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок) для седану HYUNDAI Accent
  Докладніше про протиугінні системи CONSTRUCT® читайте на сайті генерального імпортера – «СПВ Компані Лтд.», а також у журналі «Замки і ключі» та у блозі construct.spv.ua від найкращих спеціалістів галузі.
   
   
  Детальніше про те, як вберегти підкапотний простір автомобіля від зазіхань зловмисників за допомогою замка капоту CONSTRUCT® HOOD-LOCK (Конструкт Худлок), читайте ТУТ.
   
  Принцип роботи Четвертого рішення з протиугінного захисту дивіться у відео.
   
   
  У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Офіційних Центрів монтажу протиугінних замків CONSTRUCT® дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ.
   
   
  Матеріали по темі:
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору