Магнітний врізний замок YLI® YM-280M / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Магнітний врізний замок YLI® YM-280M

 • 13.03.2023

  Магнітний врізний замок YLI® YM-280M

  Магнітний врізний замок YLI® YM-280M

  Раді повідомити, що в асортименті нашої компанії з'явився новий врізний магнітний замок від китайської компанії YLI.
  Модель YLI® YM-280M із силою утримання 280кг. Замок виконаний з алюмінію і працює з напругами 12 і 24 вольта.
  Врізні магнітні замки є одними із найпопулярніших типів замків нині. Вони мають низку переваг перед іншими типами замків.

   
  YM-280M
   

  По-перше, врізні магнітні замки забезпечують високий рівень безпеки. Вони оснащені магнітами, які забезпечують надійну фіксацію дверей, і можуть утримувати їх у закритому положенні навіть за сильного впливу. Це робить їх ідеальним вибором для дверей з високими вимогами до безпеки, таких як вхідні двері в офіси, банки, магазини та інші комерційні об'єкти.

  По-друге, врізні магнітні замки забезпечують високий рівень зручності використання. Вони працюють за принципом електромагнітної фіксації та відчиняються при знятті електричного струму. Це означає, що для відчинення дверей необхідно всього лише натиснути на кнопку або пройти через зчитувач карти доступу. Такий механізм управління замком полегшує використання дверей і знижує ймовірність травм під час відчинення та зачинення.

  По-третє, врізні магнітні замки мають естетичну перевагу. Вони можуть бути приховані всередині дверей, що робить їх непомітними зовні і не псує загальний вигляд приміщення. Це особливо важливо для офісів та інших комерційних об'єктів, де зовнішній вигляд має велике значення.  По-четверте, врізні магнітні замки легко встановлюються та обслуговуються. Вони не потребують великої кількості інструментів і часу для встановлення та ремонту. Більшість компаній, що спеціалізуються на встановленні та обслуговуванні замків, можуть легко замінити їх за потреби.

  ►Купити замок YLI® YM-280M можна за посиланням: https://bit.ly/3FkgJsf

  lock.uaДетально ознайомитися з асортиментом та актуальними цінами можна на вітрині 24/7 - lock.ua!

   

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору