Система готельних замків TESA / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Система готельних замків TESA

 • 27.10.2020

  Система готельних замків TESA

  Система готельних замків TESA

  Склад системи готельних замків TESA – обов’язкові (замки, програматор карт, пристрій для програмування замків, системна ліцензія) та додаткові елементи (вимикачі автоматичні, зчитувачі карт, циліндри, замки для шаф, сейфи). Програмне забезпечення TESA Hotel. Додаткові можливості бездротової он-лайн системи. Це та багато іншого в нашому вебінарі від спеціаліста компетент центру - Тимура Бражникова.

   

  Компанія TESA - іспанський лідер по виробництву продукції систем замикання

  Завдяки унікальним рішенням та гнучкості побудови, системи готельних замків TESA є універсальними та можуть бути використані не тільки для обладнання номерного фонду, а й для службової частини готелю. З використанням продукції TESA можлива побудова як традиційної off-line системи, так й віртуальної, бездротової on-line системи з керуванням замками та мониторингом подій у реальному часі.

  Компанія TESA – світовий лідер в розробці, виробництві та супроводженні електронних карткових замків для систем контролю доступу об'єктів комерційної нерухомості та готелів.

   
  lock.ua Детально ознайомитися з асортиментом та актуальними цінами можна на вітрині 24/7 – lock.ua!
   
   
   
  Компанія TESA – світовий лідер в розробці, виробництві та супроводженні електронних карткових замків для систем контролю доступу об'єктів комерційної нерухомості та готелів
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору