Перехідні трофеї SPV Company Ltd. / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Перехідні трофеї SPV Company Ltd.

 • 09.06.2020

  Перехідні трофеї SPV Company Ltd.

  Перехідні трофеї SPV Company Ltd.

  СПВ Компані Лтд. традиційно на початку кожного з сезонів (Весна, Літо, Осінь, Зима) проводить корпоративний захід для співробітників компанії.

   
  Перехідні трофеї SPV Company Ltd.
   

  Цього року сезон "Літо" був ознаменований введенням інновації. А саме з'явився конкурс відеороликів в яких співробітники компанії розповідають про виконану роботу за минулий період. На корпоративі ці ролики демонструються, як на великому екрані присутнім так і транслюються за допомогою ZOOM в регіональні офіси компанії в такі міста як Дніпро, Одеса, Львів та Чернівці. Основна тема роликів цього сезону була Карантин - Як працювалося в карантин і які плани щодо виходу з карантину.

  Перехідні трофеї SPV Company Ltd. Перехідні трофеї SPV Company Ltd.
   

  Отже переходимо до номінацій і переможцям:

  • 1-номінація "FUN" за кращий творчий і креативний підхід при створенні ролика - Отримав "Основний склад" місто Київ. Їх ролик з використанням віршів не залишив нікого байдужим. Автор віршів співробітник складу Жук Олександр.
  • 2-номінація "Малина" за найгірше відео відправляється як не дивно в Одесу. На жаль Одеський офіс не зміг належним чином розкрити тему роботи в карантин і виходу з нього.
  • 3-номінація "PROFI" як зрозуміло з назви за самий професійний подход. Отримала Наталія Андрусяк, менеджер напрямку "декоративні покриття".
  • 4-номінація "Прогрес" за демонстрацію зростання в поставлених завданнях. Даний трофей йде підрозділу якій займається "онлайн вітриною" а саме таким співробітникам: Світлана Ворона адміністратор вітрини. Олексій Коваль технічна підтримка вітрини з боку компетент центру. Валерій Дубчук фотограф.
   
  Перехідні трофеї SPV Company Ltd.
   

  Переможці отримали пам'ятні трофеї але найголовніше що ці трофеї є перехідними а значить до початку наступного сезону "Осінь" список номінантів можливо зміниться.

  Дякуємо всім співробітникам компанії за участь в конкурсі і бажаємо професійних та творчих успіхів на шляху побудови безпечної і красивої країни.

   
  Перехідні трофеї SPV Company Ltd. Перехідні трофеї SPV Company Ltd.
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору