Нові ретушуючі маркери від FSG Schafer GmbH / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Нові ретушуючі маркери від FSG Schafer GmbH

 • 29.01.2018

  Нові ретушуючі маркери від FSG Schafer GmbH

  Нові ретушуючі маркери від FSG Schafer GmbH

  SPV Company Ltd. презентує в Україні новинку від німецького виробника FSG Schafer GmbH – ретушуючі маркери.

  Нові ретушуючі маркери від FSG Schafer GmbH
   

  Переваги використання ретушуючих маркерів FSG

  Ретушуючий маркер від FSG Schafer GmbH - Антрацит RAL 7016

  Ретушуючі маркери є незамінними при використанні ПВХ-плівок, адже допомагають зафарбовувати різні пошкодження плівки, подряпини, порізи і т. п. Так само ретушуючі маркери зафарбовують стики вікон, за рахунок чого конструкція стилістично виглядає цільнішою. Маркери однаково добре витримують нанесення як на поверхні всередині приміщень, так і ззовні. Це стало можливим завдяки використанню в основі маркерів стійкого до ультрафіолетових променів і стирання акрилового лаку. А завдяки високій швидкості висихання і гарному зчепленню з більшістю типів пластику і металом ретушуючі маркери відрізняються й універсальністю застосування.

  Ретушуючий маркер від FSG Schafer GmbH - Антрацит RAL 7016

  SPV Company Ltd. особливо рекомендує використовувати ретушуючі маркери від FSG разом із ПВХ-плівками від відомого ізраїльського виробника HAOGENPLAST. Ретушуючі маркери FSG представлені в 25 кольорах, з яких можна виділити найпопулярніші "дуб золотий", "горіх" і "дуб рустикальний", а також незвичніші "червоний осінній", "синій морський" і "зелений лісовий".
   
  Матеріали по темі:

   

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору