НОВИНКИ / SPV Company Ltd. - генеральный импортер передовых технологий безопасности и декора!
Задать вопрос
Новости компании
Продукция

 • Новинки

    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  MUL-T-LOCK® МТ 5+
  То, о чем мечтали сторонники продукции Mul-T-Lock® осуществилось! Mul-T-Lock® предлагает новую платформу цилиндров и замков 5-го поколения высокой безопасности - МТ5®+. Это революционная система замыкания, в которой воплощен опыт, приобретенный мировым лидером в течение трех десятилетий.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Цилиндр ABLOY® PROTEC + протектор CH10
  Непревзойденные качество, надежность и защитные свойства цилиндров ABLOY® PROTEC стандарта EuroDIN уже нашли признание среди потребителей. ABLOY® PROTEC - это цилиндры класса Extra Security с патентованным дисковым механизмом и ключом со сверхвысокими защитными свойствами. Но даже совершенное может быть лучшим! Отныне цилиндр ABLOY® PROTEC получил оригинальную дополнительную защиту - закаленный протектор ABLOY® СН101, предназначенный для применения именно с цилиндрами ABLOY® PROTEC стандарта EuroDIN.
   
  Загрузить файл                                                                             
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Замок «Дятел»
  Захист вантажів комерційного автотранспорту. Унікальний замок для бокових зсувних та задніх розпашних дверей будь-яких автомобілів, фургонів та причепів.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Циліндри VACHETTE® Radial NТ
  Vachette® Radial NT – унікальні циліндри з точки зору конструктивних рішень, що мають бездоганну французьку якість. Це циліндри класу Extra Security, з секретністю до 1 млрд. кодових комбінацій, які забезпечують високий рівень захисту від маніпулювання та злому. Комплектуються патентованим ключем, несанкціоноване копіювання якого практично не можливе. Втіливши в собі передові інноваційні рішення та крокуючи попереду розвитку технологій у сфері безпеки, задовольнять навіть вимогам майбутнього.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Дотягувач дверей DS-1554 з фіксацією відчиненого положення
  Нове досконале рішення від японського виробника RYOBI – світового лідера у виробництві дотягувачів, який має бездоганну репутацію в тому числі і на ринку України. Дотягувач DS-1554 оптимально поєднує в собі з одного боку – високі функціональні характеристики, якість, надійність, зручність; з іншого боку – прийнятну ціну. Це найкращий вибір для зовнішніх та внутрішніх дверей офісних приміщень, громадських закладів, номерів готелів та приватних будівель.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Система керування ключами KeyWatcher
  Keywatcher — проста та ефективна система керування ключами, що спеціально розроблена для запобігання втрати або крадіжці ключів. Вона є універсальною заміною складних та застарілих сховищ ключів, пеналів, рукописних журналів та різноманітних наклейок. Система дозволяє повністю контролювати отримання та повернення ключів в автоматичному режимі в реальному часі, а також формувати розгорнуті звіти.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Автономні пристрої контролю доступу 
  Кодові панелі та зчитувачі безконтактних карток від світового лідеру — компанії Rosslare — оптимальне рішення для організації надійного та ефективного контролю доступу у приватних приміщеннях та комерційних об’єктах.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Додатковий замок Dead Lock CHUBB®
  Додатковий замок підвищеної безпеки Dead Lock Chubb® – це неперевершені англійська якість, безпека та надійність. Разом з циліндром класу High Security Mul-T-Lock®, Abloy® або Vach ett e® забезпечують надвисокий рівень безпеки.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Міжкімнатна фурнітура ROSTEX®
  Надвисока якість фурнітури ROSTEX® (Чехія) доведені досвідом України та багатьох країн світу. Нові комплекти фурнітури ROSTEX® для міжкімнатних та сантехнічних дверей – це не тільки вишуканий дизайн приміщення, але й зручність користування, надійність та довготривале безвідмовне функціонування.
   

  Где купить

     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Брелоки KEVRON
  Навіть дрібниці часто грають дуже важливу роль. Якісні пластикові брелоки Kevron з далекої Австралії – це саме та дрібниця, яка може стати у нагоді у багатьох випадках.
   

  Где купить

     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Додаткові замки ABLOY® 2902 та 428
  Провідні виробники продукції безпеки завжди готові швидко відреагувати на потреби ринку. Нещодавно компанія ABLOY® до загальновідомого замка 428 додала нову модель – замок 2902, розроблений спеціально для заміни встановлених турецьких замків KALE.
   

  Где купить

     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Замки Matrix, Omega
  Патентовані замки Esety – це поєднання традиційного італійського дизайну з подвійною системою ключа, надвисокого рівня захисту та зручного перекодування.
   
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Замок багатоспрямованого замикання 415G
  Нове рішення надійного замикання сталевих вхідних дверей – замок 415G від компанії Mul-T-Lock®, який має у комплекті всі необхідні складові для забезпечення найвищого рівня безпеки.
   

  Где купить

     
     НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Замки MM15 та GL1
  Безумовна перевага всієї продукції SECURITRON – довічна гарантія, яка діє у будь-яких випадках та підтверджує надвисоку якість та надійність. Дві новітніх розробки: магнітний замок з додатковим блокуванням ММ15 та електромеханічний замок для воріт GL1 значно розширюють межі застосування продукції SECURITRON та забезпечують найвищий рівень безпеки.
   

  Где купить

     
     НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Комплексне рішення СКД
  Нові інноваційні рішення від ізраїльської компанії E-Lock, продукція якої вже добре відома в Україні під народною назвою “Замок-Дятел” дозволяють побудувати «завершену» систему безпеки та керувати цією системою за допомогою одного ключа-брелока. До загальновідомого універсального замка SD460Y додано два унікальних пристрої – реле-активатор KA720 та пристрій блокування BD825 з блоком керування до нього CU810.
   

  Где купить

     
     НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Замок M500
  Додатковий замок MUL–T–LOCK M500 – один замок – безліч можливостей. Накладний замок двостороннього замикання. Універсальне рішення для надійного замикання дверей, воріт, вікон та ролетів.
   

  Где купить

   
     
     НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Захисна фурнiтура R1/R4 ASTRA, OFFICE 
  Якісна захисна фурнітура до вхідних дверей – запорука безпеки Вашого майна. Надвисокі захисні властивості фурнітури ROSTEX (Чехія) доведені не тільки лабораторними випробування.
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Індустріальний замок HASPLOCK
  Постійні інновації – Ваш козир! Що можливо зробити з продуктом, який і так є найкращим на ринку? Без сумніву, висячі замки С-серії та протектори до них від Mul-t-Lock® є саме такими. Поєднання цих двох виробів в одному – це підвищення захисних властивостей та зручності користування на новий рівень!
     
    НОВИНКИ
  НОВИНКИ
  Дотягувач Doorman HDC11SP
  Бездоганний досвід Японії у сфері високих технологій дозволив світовому лідеру у розробці та виробництві дотягувачів – компанії RYOBI - поєднати надійність та високі функціональні характеристики нового дотягувача DOORMAN HDC11SP у надзвичайно мініатюрному корпусі. Дотягувач DOORMAN HDC11SP – ідеальний вибір для легких
  внутрішніх дверей приватних приміщень та офісів.

   

Больше информации
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наши технологии
Продукция украинских производителей с ведущими технологиями от СПВ
Статьи
Вверх