Наші іноземні партнери - CONSTRUCT / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • CONSTRUCT, Чехія

   
  Безпека Вашого автомобіля
   
   
   
   
  ІСТОРІЯ
   
  Понад 20 років чеська компанія CONSTRUCT (конструкт) є провідним європейським виробником механічних протиугінних систем. Унікальний спосіб захисту винайшов Петр Амброж, незмінний керівник компанії. Винахід за більш ніж два десятиліття став основою для створення безпрецедентно надійних та зручних систем проти викрадення автомобілів, які нині представлені лінійкою виробів на більшість моделей авто.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
  ПРО ПАРТНЕРСТВО
   
  Партнерство «СПВ Компані Лтд» з CONSTRUCT (конструкт) розпочалося у 1999 році. Відтоді компанія «СПВ Компані Лтд» стала ексклюзивним дистрибутором чеського підприємства в Україні. Довга та плідна співпраця компаній стала можливою завдяки постійному розвитку та вдосконаленню засобів захисту від угону, а також оперативному реагуванню виробника CONSTRUCT (конструкт) на потреби ринку. Але визначальним фактором співпраці стала якість продукції – механічні протиугінні замки зберегли від викрадення тисячі автомобілів в одній лише Україні. Подяка наших клієнтів та їхня небезпідставна довіра до CONSTRUCT (конструкт) як до найефективнішого протиугінного засобу – ось запорука майбутнього розвитку партнерських відносин із чеським виробником.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.

   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ CONSTRUCT (КОНСТРУКТ)?

    Високий технологічний рівень та якість матеріалів

    Динамічний розвиток – більш ніж 150 нових моделей замків на рік

    Сертифіковане європейське виробництво

    Надійність продукції, перевірена мільйонами споживачів

   
  ПРО КОМПАНІЮ CONSTRUCT (КОНСТРУКТ)
   
  Компанія CONSTRUCT (конструкт) - чеський виробник і постачальник механічних протиугінних пристроїв для більшості моделей автомобілів.
   
  Заснована у 1991 році компанія CONSTRUCT (конструкт) вже у 1994 році була акредитована найбільшою страховою компанією в Чехії. Цього ж року розпочалося стратегічне партнерство зі «Шкода Авто», у результаті якого CONSTRUCT (констракт) став оригінальним аксесуаром марки «Шкода». У 1998 році компанія уклала аналогічний контракт із заводом-виробником «Вольво».
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
   
  CONSTRUCT (конструкт) – експортно-орієнтована компанія: 70% продукції постачається у більш ніж 20 країн світу.

  Усе виробництво протиугінних систем зосереджене в Чехії, в трьох виробничих корпусах на заводі в місті Велке Межирічі (Velké Meziříčí), там само перебуває і керівництво заводу та адміністративно-побутовий комплекс.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
  Протиугінні пристрої CONSTRUCT (конструкт) стійкі до впливу хімічних речовин, не залежать від стану акумулятора та інших функцій авто і мають високосекретні циліндри. Серед переваг продукції бренду CONSTRUCT (конструкт) - простота в обслуговуванні та елегантний дизайн.
   
  Щодня технічний відділ CONSTRUCT (конструкт) у складі десяти чоловік займається розробками і пошуком нових технічних рішень - 150 нових моделей замків на рік. Кожна нова модель замків CONSTRUCT (констракт) перед надходженням у виробництво проходить ряд випробувань. Уся продукція стійка не лише до корозії, а й до температурних впливів від -40° дo +125° C.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
   
  На сьогодні продукція CONSTRUCT (конструкт) сертифікована за такими стандартами: ISO 9001:2000 (з 1997 р.), ISO / TS 16 949:2002 (з 2003 р.), Trezor test.
  Продукція чеського бренду має сертифікати:
  - Установи дорожнього та автомобільного транспорту;
  - 8SD про схвалення технічної кваліфікації № 789;
  - TÜV, чинний у Німеччині та Австрії;
  - наданий міжнародним випробувальним інститутом ANPI;
  - карного розшуку та поліції низки європейських країн.
   
  Виробник механічних безштирьових протиугонних замків.
   
   
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору