Наші іноземні партнери - EFF EFF / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • EFF EFF, Німеччина

   
  Лідер з виробництва електромеханічних заскочок
   
   
   
   
  ІСТОРІЯ

  Німецька компанія EFF EFF® (ефф ефф) працює на світовому ринку дверної автоматики з 1936 року та пропонує сьогодні понад 5000 найменувань електромеханічних заскочок, замків, накладок і дверної фурнітури, пристроїв для систем контролю доступу та дверей евакуаційних виходів. Завдяки якості та високобезпечності продукції, компанія перетворилась на провідний світовий бренд  на ринку пристроїв електромеханічної замикання. Продаж устаткування EFF EFF® (ефф ефф) у понад 75-ти країнах світу свідчить не тільки про високу популярність та якість продукції компанії, а й про відповідність виробів національним стандартам та міжнародним нормам.
   
  Немецкая компания EFF EFF 
  ПРО ПАРТНЕРСТВО

  «СПВ Компані Лтд.» є офіційним дистриб’ютором продукції німецької компанії EFF EFF® (ефф ефф) з 2005 року. Компанія EFF EFF® (ефф ефф) привернула увагу до своєї продукції завдяки тому, що підприємство постійно розвивається, розробляючи нові моделі замикаючих пристроїв. Замки та електромеханічні заскочки виробництва EFF EFF® (ефф ефф) здатні задовольнити більшість вимог споживачів, адже вони придатні для роботи, як у приміщеннях, так і в умовах відкритого середовища.
   
  ПАРТНЕРСТВО с EFF EFF

   
  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ EFF EFF®?

    Компанія працює на світовому ринку дверної автоматики з 1936 року

    Перша компанія в галузі безпеки, що пройшла сертифікацію згідно норм DIN EN ISO 9001

    Лідер з виробництва електромеханічних заскочок

    Налагоджене виробництво оригінальних електромеханічних заскочок, створених за індивідуальними замовленнями клієнтів
   
  Защелки EFF EFF
   
  ПРО КОМПАНІЮ
   
  Компанія EFF EFF® (ефф ефф) заснована у 1936 році, як майстерня з точної електроніки та електротехніки Фрітц Фусс (Fritz Fuss).  У 1947 році почався випуск електрозащіпок, поступово асортимент пристроїв зростав. Електромеханічні заскочки з різними запірними накладками стали лише частиною великої палітри продукції. Вони підходили для різних типів замків, дверних рам та дверей. Завдяки цьому електрозащіпки EFF EFF® (ефф ефф) стали ідеальним рішенням практично для будь-якої ситуації з організації безпечного замикання. З 1971 компанія розпочала  виробництво сигналізації, а у 1977 – систем пожежного оповіщення.
   
  Объекты EFF EFF
   
  90-ті роки розпочались з того, що компанія EFF EFF® (ефф ефф) відкрила новий офіс та потужний виробничий комплекс у передмісті Альбштадт, що є районним центром, розташованим у землі Баден-Вюртемберг. З 2000 року EFF EFF® (ефф ефф) стає частиною групи ASSA ABLOY зі штаб-квартирою в Стокгольмі. З того часу EFF EFF® продовжує випускати під своєю торговою маркою електромеханічні заскочки, електромагнітні утримувачі та замки, що добре відомі фахівцям галузі своєю надійністю та функціональністю.
   
   
   
  Сертифікати:

   
  EFF EFF    certificate
   
   
  Найбільш популярні продукти EFF EFF®:

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору