Наші іноземні партнери - TOKOZ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • TOKOZ, Чехія

   
   

  ІСТОРІЯ

  Компанія TOKOZ® займається виробництвом механізмів безпеки з 1920 року. Завдяки багаторічному досвіду та професіоналізму співробітників компанія стала безумовним лідером з випуску навісних замків на чеському ринку. TOKOZ® спеціалізується на виготовленні навісних замків, механічних циліндрів з патентованою технологією обертальних дисків, замків для обладнання, люків, воріт, контейнерів, завіс тощо.


  ПРО ПАРТНЕРСТВО

  «СПВ Компані Лтд.» розпочала співпрацю з чеською компанією TOKOZ® у 2015 році. Сьогодні на складі «СПВ Компані Лтд.» доступний для замовлення широкий асортимент висячих замків TOKOZ®. Крім того, пропонуємо увазі замовників комплекти висячих замків з захисними завісами серії UZ, що спеціально розроблені для двостулкових дверей гаражів і складів та характеризуються підвищеною стійкістю до корозії. Спеціальна конструкція завіс перешкоджає механічним пошкодженням замка та дужок, а також чинить опір розпилюванню, свердлінню та силовому злому. Для забезпечення максимального захисту, компанія TOKOZ® пропонує використовувати разом з висячими замками надійні якісні завіси з загартованої сталі серії GOLEM або Р, які розроблені для протидії розпилюванню, свердлінню та силовому злому. Широкий асортимент завіс TOKOZ® представлений на нашому складі та доступний для замовлення.


  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ TOKOZ®:

    Компанія TOKOZ® посідає одне з провідних місць у галузі безпечного замикання майна у Чеській Республіці.

    Продукція TOKOZ® сертифікована згідно стандартів EN 1627, EN 12320, EN 1303 та пройшла відповідні випробування. Для тестів використовувались послуги поважних акредитованих випробувальних лабораторій SZU EngineeringTestInstitute у м. Брно та TREZOR TEST s.r.o. у м. Клецани.

    Висячі замки TOKOZ® призначені як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування, характеризуються вологостійкістю та стійкістю до впливу навколишнього середовища та корозії.

    При потребі дані замки можна включити до систем Майстер-ключ та Один ключ.


   

  ПРО КОМПАНІЮ

  Девіз компанії TOKOZ® «Зроби свій світ безпечним» (SecureYourWorld) яскраво відображає бажання забезпечити споживача відчуттям безпеки та надійності, завдяки якісному європейському продукту. Поступове розширення виробничої та технологічної бази дозволило компанії започаткувати напрям з виготовлення запчастин на замовлення для компаній з різноманітними напрямками діяльності, включаючи автомобільну галузь. Сьогодні TOKOZ® є провідним та найбільшим чеським виробником замків.   

  www.tokoz.cz

   
   
  Сертифікати:

   
  TOKOZ    certificate
   
  Найпопулярніші продукти Tokoz®:
  Навісні замки Tokoz®
  Навіси
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору