Наші іноземні партнери - DISEC / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Наші іноземні партнери

 • DISEC, Італія

  ІСТОРІЯ

  Італійська компанія DiSec (Дісек) була створена у квітні 2000 року. Метою новоствореного підприємства стали розробка і виробництво оригінальних засобів антивандального захисту циліндрів та замків, так званих броненакладок. Вже 16 років конструктори і технологи компанії постійно перебувають в пошуку свіжих ідей, створюючи нові моделі систем захисту практично щомісяця. Продукція DiSec сьогодні – це широкий асортимент інноваційних рішень захисту, які відповідають сучасним вимогам ринку.

  ПРО ПАРТНЕРСТВО

  «СПВ Компані Лтд» є офіційним імпортером продукції DiSec в Україні з 2016 року. Ґрунтом для плідної співпраці стала не тільки висока якість засобів безпеки, але й європейський сервіс, що гарантований кожному споживачу, який обрав для себе продукцію компанії.  Оскільки DiSec компанія суто італійська, значна увага приділяється дизайну продукції, який постійно змінюється, розширюючи не тільки функціональний, а й стилістичний асортимент. Проте, як би не змінювався зовнішній вигляд продукції, незмінною залишається суть – безкомпромісна якість кожного виробу. Продукція захисту DiSec представлена в партнерській мережі «СПВ Компані Лтд» на всій території України і користується високим попитом серед українських споживачів, адже вона істотно знижує ризик проникнення в захищені приміщення, значно підвищуючи рівень безпеки.

  ЧОМУ МИ ОБРАЛИ DISEC

  Інноваційні технології та сміливі конструкторські рішення  

  Високоякісні матеріали та зносостійке покриття  

  Сучасне промислове обладнання  

  Широкий асортимент продукції та різноманітні варіанти дизайну  

  Підтверджена міжнародними сертифікатами якість продукції

  ПРО КОМПАНІЮ

  DiSec – це компанія, яка вивела на ринок захисту циліндрів та замків справді революційне рішення – броньовану накладку з поворотною антивандальною магнітною кришкою. У зачиненому стані ця кришка повністю перекриває поворотну частину циліндра. Отже, циліндр повністю захищений від відмичок або інших сторонніх предметів, за допомогою яких зловмисники намагатимуться відкрити замок. Відкрити кришку можна лише за допомогою спеціального ключа, який необхідно прикласти на декілька секунд та повернути на 180 градусів. Цю броненакладку марно свердлити, оскільки під поворотною кришкою встановлений металевий протектор. Таким чином, замок неможливо зламати, пробити або спробувати підібрати відмичку – з усіх боків він захищений від несанкціонованого доступу.

  DiSec здійснила справжній прорив на ринку розробкою броньованої магнітної накладки. Проте, відомою компанія стала значно раніше завдяки широкому асортименту рішень захисту та безпеки:

  Захисна фурнітура для врізних замків  

  Системи захисту для вікон, ролет, жалюзі  

  Системи захисту гаражних воріт  

  Електронні системи захисту високоточної техніки  

  Аксесуари

  Компанія DiSec пропонує клієнтам тільки високотехнологічні рішення. Захист вашого майна, яке захищене замком, – для інженерів DiSec не просто слова. Саме тому продукція компанії добре відома в усьому світі, як високоякісна і надійна. Продукція DiSec сертифікована у відповідності до DNV GL ISO 9001 та відповідає найсучаснішим вимогам галузі безпеки.

  www.disec.it
   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору