Замки КПШ електромеханічні / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • CONSTRUCT logo
   

  Замки КПШ електромеханічні

  CONSTRUCT SAFETRONIC

  CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) - протиугінна система нового типу, яка самостійно блокує важіль коробки перемикання передач. Системи SAFETRONIC виготовляються на чеському підприємстві CONSTRUCT(конструкт), яке відоме у всьому світі як виробник високоякісних протиугінних пристроїв.

  Купити Замки протиугінні механічні

  CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) - електромеханічний замок, в якому втілені кращі традиції виробника по виготовленню механічної частини з інноваційними електронними технологіями.

  Електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC блокує механічні коробки перемикання передач в положенні заднього ходу, автоматичної коробки перемикання передач - у положенні «паркінг».

   
  CONSTRUCT SAFETRONIC / E-TRX
   

  Після того, як важіль КПШ встановлений в потрібне положення "R" або "P" і ключ вийнятий із замка запалювання, протиугінна система стає під охорону, блокуючи переміщення важеля КПШ. Щоб розблокувати CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік), досить прикласти безконтактний чіп до відомого водієві місця в автомобілі. Модуль ідентифікації дозволить визначити право даної картки на розблокування системи. Така процедура - єдиний спосіб розблокувати систему CONSTRUCT SAFETRONIC.

   
   
   

  Електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) кріпиться за допомогою зривних болтів на заводські кріпильні точки кузова автомобіля.

   
   

  Програмне забезпечення CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) повністю виключає можливість неправильної маніпуляції або ненавмисного замикання транспортного засобу під час руху або зупинки на перехресті.

   
  CONSTRUCT SAFETRONIC / E-TRX
   

  Діапазон робочих температур протиугінного пристрою CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) коливається від -40° С до +120°С, тому цей електромеханічний замок буде в змозі легко перенести будь-які погодні умови. Крім того, електромеханічний замок термо- і хімічно стійкий. І механічні, і електронні компоненти CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) успішно пройшли ряд випробувань на стійкість до експлуатації в критичних умовах навколишнього середовища. Електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) не чутливий до дії рідкого азоту.

  Завдяки відмінній якості, зручності і високим експлуатаційним характеристикам, CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) має низку дипломів, в числі яких - про атестацію Міністерством транспорту та зв'язку Чеської Республіки.

   
  CONSTRUCT SAFETRONIC / E-TRX
   

  Будучи впевненим в якості і надійності CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік), виробник надає своїм клієнтам подовжений гарантійний термін. Продовжений термін гарантії надається за умови авторизованої установки і проведення регулярного щорічного техогляду електромеханічного замка з внесенням відповідного запису в документацію.

  У європейських країнах багато страхових та лізингових компаній рекомендують встановити електромеханічний замок CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік).

  CONSTRUCT SAFETRONIC (конструкт сейфтронік) - зручний, комфортний і надійний пристрій, який допоможе захистити автомобіль від викрадення.

   
  Новини по темі:
   
  CONSTRUCT SAFETRONIC / E-TRX
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору