АРТ-ДЕКО / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • АРТ-ДЕКО
   
  Вхідні сталеві високобезпечні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) ізраїльського виробництва моделі АРТ-ДЕКО для житлових та офісних приміщень, які мають найбільший вибір дизайнерських рішень.
   
  АРТ-ДЕКО
  АРТ-ДЕКО
   
   
  КОНСТРУКТИВ:
  RB-DOORS® ART 509


  ДЕКОР:
  МДФ VINORIT, ФРЕЗЕРОВАНИЙ ХУДОЖНЬО ТА ПАТИНОВАНИЙ
   
  Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
   
   
  BALLISTIC 769
   
   
  Конструкція дверей ART 509 спеціально розроблена для декорування з двох боків МДФ-накладками товщиною 10 або 16 мм. Двері комплектуються замком 4-направленого замикання з 1 додатковим механізмом М12 Gladiator, двома антизрізами, профілем для кріплення накладок.

  Модель АРТ-ДЕКО декорується двома накладками з МДФ оздобленим ПВХ-покриттям VINORIT. Широкі можливості обробки МДФ-плити і подальше оздоблення висопластичним покриттям VINORIT дозволяють розробляти і втілювати найсміливіші дизайнерські задуми. Імітація ручного різблення що підкреслена патинуванням для поціновувачів класики або дизайнерські накладки з легкими рослинними мотивами із серії NATURE для любителів трендів – палітра дизайну практично необмежена.
   
  АРТ-ДЕКО
   
  ПВХ-покриття VINORIT має матову, наближену до натурального дерева текстуру, рисунки та кольори, що повністю повторюють деревину різних порід, стійке до ультрафіолету та впливу зовнішнього середовища. На сьогодні декор МДФ-накладками з ПВХ-покриттям VINORIT є найбільш практичним і надійним в експлуатації та найгнучкішим в реалізації творчих задумів.
   
  АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО АРТ-ДЕКО
   
  АРТ-ДЕКО 
  *До 2011 року вхідні двері RB-DOORS (рб-дорс) були відомі під брендом МUL-T-LOCK (мультилок). Після низки проведених компанією-виробником змін продукція отримала назву RB-DOORS (рб-дорс). При цьому фірмовий логотип торгової марки – Muscleman (мускулмен) – залишився незмінним. Разом із новою назвою виробник вніс низку нововведень і у процес виробництва – підприємство придбало та ввело в експлуатацію нові виробничі лінії Salvagnini та розширило лінійку продукції новими моделями.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору