АРТ-НУОВО / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • АРТ-НУОВО
   
  Вхідні сталеві високобезпечні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) ізраїльського виробництва Моделі АРТ-НУОВО для житлових та офісних приміщень з найвищими вимогами щодо якості оздоблення.
   
  АРТ-НУОВО
  АРТ-НУОВО
   
   
  КОНСТРУКТИВ:
  RB-DOORS® ART 509
   
   
   
  Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
   
   
  BALLISTIC 769
   
  Конструкція дверей ART 509 спеціально розроблена для декорування з двох боків МДФ-накладками товщиною 10 або 16 мм. Двері комплектуються замком 4-направленого замикання з 1 додатковим механізмом М12 Gladiator, двома антизрізами, профілем для кріплення накладок.

  Модель дверей АРТ-НУОВО декорується двома накладками з МДФ оздобленим шпоном натуральної деревини цінних порід. Збірна технологія виготовлення накладок дозволяє створити декор, що зовні виглядає як масив деревини, але має набагато вищі експлуатаційні характеристики ніж повністю дерев’яна накладка.
   
  АРТ-НУОВО
   
  Декор дверей АРТ-НУОВО – це стриманість у рисунку і розкіш у оздобленні шпоном цінних порід. Венге темне та світле, клен, ебенове дерево, олива, горіх -вибір кольору та текстури надзвичайно великий і задовольнить найвимогливіших замоників.
   
  АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО АРТ-НУОВО
   
  АРТ-НУОВО 
  *До 2011 року вхідні двері RB-DOORS (рб-дорс) були відомі під брендом МUL-T-LOCK (мультилок). Після низки проведених компанією-виробником змін продукція отримала назву RB-DOORS (рб-дорс). При цьому фірмовий логотип торгової марки – Muscleman (мускулмен) – залишився незмінним. Разом із новою назвою виробник вніс низку нововведень і у процес виробництва – підприємство придбало та ввело в експлуатацію нові виробничі лінії Salvagnini та розширило лінійку продукції новими моделями.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору