Вхідні двері безпеки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Вхідні двері безпеки

   
  СПВ Компані Лтд імпортує вхідні двері RB-DOORS (MUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) виробництва ізраїльського заводу Rav-Bariach (Рав-Барьях). Завод входить до трійки світових лідерів - вхідні двері виробника відповідають найвищим вимогам до безпеки.
   
  Купити
   
   

   
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Декор є важливим, а часто і вирішальним, питанням при виборі дверей. Для дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) ми пропонуємо чотири типи декорування дверей, а також ексклюзивні серії рисунків NATURE та GEOMETRY для декорування накладками МДФ з оздобленням ПВХ-покритттям VINORIT®.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Вхідні сталеві високобезпечні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) серій ART та STANDARD для житлових, офісних, промислових приміщень виробництва Ізраїлю.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Вхідні сталеві двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) серії FORCED ENTRY RESISTANT (FE) різного ступеню захисту для приміщень із особливо високими вимогами щодо безпеки і контролю доступу – посольства, банківські установи, об’єкти, що потребують збереження державної чи комерційної таємниці тощо. Виробництво Ізраїль.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Сталеві протипожежні двері з нормованою межею вогнестійкості 30 та 60 хвилин для об’єктів з вимогами протипожежного захисту. Ліцензійний монтаж.
  Вхідні двері безпеки
  rb doors
  Оптимальні та популярні рішення комплектації дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) для різних вимог щодо безпеки та дизайну.
   

   
  інформація про личинку замка
  Виробляють вхідні двері на заводі з 1976 року. Багаторічні традиції і досвід, відповідність найвищим стандартам і застосування новітніх технологій у виробництві RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок), втілені в продукції, дозволили підприємству посісти лідируючі позиції на світовому ринку. Вхідні двері виробництва RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) постачаються на всі п’ять континентів.
   
  Виробничі потужності заводу знаходяться в місті Ашкелон. Створюють вхідні двері більш ніж 250 висококваліфікованих спеціалістів. Досвідчені конструктори та інженери з усього світу протягом більш ніж тридцять років працюють над розробкою та впровадженням технологічних і дизайнерських рішень у вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок).
   
  Чотири виробничі лінії Rav-Bariach (Рав-Барьях)генерують до 1000 дверей RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) на день в сотнях різних конструкцій і розмірів. Автоматизація виробничих ліній дає змогу виготовляти вхідні двері великими партіями і однакові за якістю та геометричними характеристиками. Нарізування, гнуття та інші процеси підприємства автоматизовані, в той час як більшість вітчизняних виробників дверей застосовують технологію ручного зварювання. Процеси виробництва на Rav-Bariach (Рав-Барьях) дають змогу виготовляти вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) з чітко заданими параметрами.
   
  Такі характеристики вкрай важливі для забезпечення продукцією корпоративних об’єктів – і можливість постачання великих партій, і відмінні геометричні характеристики роблять продукцію ідеальним рішенням для приміщень, де існує необхідність встановити одразу велике число дверей.
  Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) мають широкі можливості для декорування.
   
  Політика компанії Rav-Bariach (Рав-Барьях) спрямована на забезпечення якості, зручності, довговічності, екологічності і ергономічності продукції. Процеси виробництва компанії Rav-Bariach (Рав-Барьях) відповідають вимогам міжнародних стандартів СI ISO 9001:2000, С. I. ISO 14001, С. I. OHSAS 18001. Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) постачаються із системою замикання, яка також відповідає міжнародним стандартам.
   
  Країна Ізраїль практично з перших днів свого створення стала ареною для збройних конфліктів. Тому ізраїльські виробники продукції безпеки не за чутками знають, яким має бути міцний продукт. Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) – тому підтвердження. Останньою новинкою заводу є вхідні двері, які забезпечують стійкість не лише до пострілів зброї, але і до вибухів.
   
  З даним виробником СПВ Компані Лтд співпрацює з 1996 року. До проведення компанією ребрендингу вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) продавалися під брендом MUL-T-LOCK (мультилок).
   
  Компанія СПВ Компані Лтд є єдиним на українському ринку імпортером, який завозить високо безпечні вхідні двері та пропонує повний спектр сервісного обслуговування, який включає в себе послуги починаючи від монтажу та закінчуючи гарантійним супроводом.
   
  Гарантія на вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) становить 5 років – адже і виробник, і імпортер переконаний у винятковій якості пропонованої продукції. Зазвичай же гарантія на вхідні двері становить рік.
   
  Вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) відповідають найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об'єктів.
   
  Вхідні двері безпеки 
  *До 2011 року вхідні двері RB-DOORS (рб-дорс) були відомі під брендом МUL-T-LOCK (мультилок). Після низки проведених компанією-виробником змін продукція отримала назву RB-DOORS (рб-дорс). При цьому фірмовий логотип торгової марки – Muscleman (мускулмен) – залишився незмінним. Разом із новою назвою виробник вніс низку нововведень і у процес виробництва – підприємство придбало та ввело в експлуатацію нові виробничі лінії Salvagnini та розширило лінійку продукції новими моделями.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору