Протектори захисні / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Протектори захисні

   

  Протектор захисний (по-іншому можна зустріти - «броненакладка») призначений для захисту циліндра від зламу. Такий захист замка та його секретної частини є необхідним заходом безпеки – адже у абсолютній більшості випадків зламують саме ці механізми у вхідних дверях.

  Купити
   
  DISEC
  ROSTEX
  Протектори захисні
  MUL-T-LOCK
  Протектори захисні
  ABLOY
   

   

  Броненакладки та протектори захисні монтуються на вхідні дерев’яні та металеві двері.

  Такий захист замка потрібен для циліндрів додаткових та основних замків (у разі встановлення останніх з роздільними ручками).

  Протектори захисні та броненакладки повинні мати загартований протектор циліндра, який забезпечить захист замка від зовнішніх атак. Протектор захисний (броненакладка) повинен монтуватися так, щоб із зовнішньої сторони дверей їх не можна було зняти.Броненакладка має виготовлятись з високолегованої сталі. Бажано, аби протектор циліндра мав у конструкції підсилюючу пластину.

  І звичайно, протектор захисний (броненакладка) – захист замка, який знаходиться на видноті. Тож кожен господар хоче, аби було не лише безпечно, але і красиво. Тому протектори циліндра (броненакладки) повинні мати різноманітний дизайн, вироби з лінійки якого задовольнятимуть потреби споживачів з будь-якими стильовими уподобаннями.

  У асортименті «СПВ Компані Лтд» представлені броненакладки та протектори захисні від всесвітньо відомих виробників. Втілені у їх конструкціях технологічні рішення - надійний захист замка та циліндра у вхідних дверях. Різноманітний дизайн та широка палітра кольорових рішень захисних протекторів та фурнітури дають змогу доповнювати дизайн вхідних дверей. До того ж, обираючи протектор захисний, броненакладку разом з іншою фурнітурою до вхідних дверей від одного виробника, можна просто і швидко поєднати до єдиного дизайнерського рішення всі елементи у вхідних дверях і приміщенні.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору