ПВХ-Плівка WINGUARD / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 •  

  ПВХ-плівка WINGUARD

   
  WINGUARD ( вінгард ) – це якісна ПВХ-плівка для підвіконь виробництва Кібуц Haogen (Ізраїль). Генеральний імпортер ПВХ-плівки WINGUARD ( вінгард ) в Україну, «СПВ Компані Лтд» пропонує це якісне полівінілхлоридне покриття в матовому та глянцевому білому кольорі, з тисненням або без нього.
  Купити

  ПВХ-плівка WINGUARD ( вінгард ) вирізняється підвищеною міцністю. Придатна для зовнішнього використання, характеризується відмінною якістю, надійністю та екологічною безпечністю, тому є прекрасним матеріалом для ламінування підвіконь, сандвіч-панелей та інших поверхонь.

   
  WINGARD

  Компанія Кібуц Нaogen - один зі світових лідерів у розробці та виробництві високоякісних полівінилхлоридних (ПВХ) плівок для ламінування різноманітних будівельних елементів. У своєму виробництві вона застосовує найсучасніше устаткування, яке дозволяє виготовляти складні багатошарові ПВХ-плівки в широкому асортименті. Продукція пройшла сертифікацію за численними стандартами якості, включаючи ISO 9001 (2000), Din, SKZ та ін.
   
  WINGARD
   
   
  Основні технічні характеристики WINGUARD PVC WHITE:
   
  Характеристика
  Значення
   

  Група продукту
  ПВХ-плівка
   

  Застосування
  Високоякісна декоративна ПВХ-плівка для
  облицювання підвіконь із пластику та деревинних матеріалів
   

  Властивості
  Жорстка ПВХ-плівка, білого кольору з тисненням або без нього. Особливості – високий опір до механічних пошкоджень та розривів, висока UV та хімостойкість. Сировина, що використовується для виробництва, вільна від формальдегідів та важких металів
   

  Специфікація
   

  Матеріал
  Жорстка ПВХ-плівка
   

  Ширина рулону
  Під замовлення < 1660mm
   

  Довжина рулону Під замовлення
   

  Товщина DIN 53353
  0,20 ± 0,02 мм
   

  Світлостійкість та стійкість до ультрафіолету ASTM G 53
  YI (індекс пожовтіння) після 1000 годин опромінення УФ променями - макс. 3
   

  Стійкість до дряпання
  По Еріксон 435 - мін. 100 cN.
   

  Глянець
  60
  °кут вимірювання
  7-13 одиниць шкали

   


  Збереження глянцю
  60° кут вимірювання
  7-13 одиниць шкали
   

  Збереження тиснення
  Тиснення без зміни 80°С- 10 хв; 65°С- 24 години
   

  Відносне подовження при розриві, вздовж та впоперек
  100мм/хв DIN 53377
   < 150%
   

  Межа міцності на розрив уздовж та впоперек 100мм/хв DIN 53377
   > 300 кг/см
   

  Міцність на удар ASTM-D 5420-93
   > 4 J/мм
   

  Усадка DIN 53377
   < 2,5 60°С 10 хв.
   

  Стійкість до хімічного впливу
  Стійка до неабразивних чистящих засобів, що застосовуються в домашніх умовах таким як аміачна вода, аліфатичні бензини, слабкі водні розчини алкоголю, вода, а також миючі речовини з вмістом основного речовини до 12%
   

  Вказівки по догляду
  Рекомендується відповідний догляд з викоритсанням миючих засобів крім абразивних та концентрированих. В інших видах догляду немає необхідності
   

   
  Якими б міцними не були плівки для ламінування підвіконь, але всі вони вимагають додаткового захисту для успішного транспортування та зберігання. «СПВ Компані Лтд» пропонує революційну ПВХ-плівку WINGUARD ( вінгард ), на яку вже нанесене захисне покриття. Технологія виробництва ПВХ-плівки WINGUARD ( вінгард ) не має аналогів і запатентована Kibbutz Нaogen. Суть унікальної технології в тому, що захисна плівка нанесена без клейового шару, клей розташований у капілярах поліетилену. Отже, ламінування ПВХ-плівкою WINGUARD ( вінгард ) відбувається з одного рулону. Така технологія значно спрощує логістику: немає потреби окремо замовляти захисне покриття, доставляти, зберігати й ускладнювати процес ламінування. Поліетиленовий шар на ПВХ-плівці WINGUARD ( вінгард ) не утворює пухирів і складок.

  Унікальна технологія розширює спектр дизайнерських можливостей із ПВХ-плівкою WINGUARD ( вінгард ). Ви можете замовити ПВХ-плівку WINGUARD ( вінгард ), захисне покриття якої буде прикрашене Вашим логотипом. Завдяки рівномірному покриттю підвіконня, ламіновані ПВХ-плівкою WINGUARD ( вінгард ) набувають ідеального товарного вигляду.
   
  WINGARD

  Жорстка ПВХ-плівка WINGUARD ( вінгард ) для підвіконь особливо стійка до подряпин та розривів завдяки щільній структурі. При цьому сировина, з якої виробляють ПВХ-плівку WINGUARD ( вінгард ), не містить формальдегідів та важких металів. Таким чином, оброблені ПВХ-плівкою WINGUARD ( вінгард ) підвіконня можна сміливо використовувати в дитячих кімнатах, у школах і дитсадках.
   
  ПВХ-плівка WINGUARD ( вінгард ) декорує захищаючи.
   
  Сертифікати
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору